Saulius Urbonavičius-Samas: „Rokas atgimsta televizijoje“

Saulius Urbonavičius-Samas / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-08-13 15:03
Artėjant naujajam TV3 sezonui, kurį televizija pasitinka švęsdama 25-erių metų gimtadienį, žiūrovai sulaukia vis daugiau naujienų apie tai, kas jų laukia rudenį. Šį kartą TV3 pristato geriausius filmus, kuriais pamalonins savo žiūrovus jau labai greitai.

Išskirtiniam TV klipui, kuriame pristatomi geriausi ateinančio sezono filmai, pasirinktas šiemet Lietuvoje koncertuosiančio Jacko White‘o daina „Over and over and over“, kuri ne tik puikiai atspindi pašėlusią, rokerišką veiksmo filmų dvasią. Romantiškai pakimęs Jacko White‘o balsas papildo ir lyriškesnių filmų kadrus.

Pamatykite TV3 naujo sezono filmų klipą:

Roko muzikos gerbėjas ir atlikėjas Saulius Urbonavičius-Samas teigia, kad roko muzika televizijoje visai be reikalo neišnaudojama tiek, kiek tai būtų galima padaryti: „Rokas televizijoje ypač tinka, kai reikia išreikšti kokį nors energingą būvį, įgarsinti energingas laidas, duoti gyvybės ir energijos. Rokas yra sveikos ir galingos energijos užtaisas, kurio mums labai reikia, jis visada priekyje ir neša galingas permainas. Ir, mano manymu, rokas dabar yra nepelnytai patrauktas į šalį, jį dažnai užgožia elektroninė muzika. Bet rokas yra gyva muzika, suteikianti gyvybės, puiku, kad jis atgimsta televizijoje“, – entuziastingai kalbėjo Samas.

Jacką White‘ą, kurio muzika skamba TV3 filmų klipe, jau rudenį, spalio 4 d, bus galima pamatyti Vilniuje. „Kiečiausia, keisčiausia ir protingiausia mūsų laikų roko žvaigždė“, – apie amerikietį Jacką White‘ą rašo „The New York Times“. Tarp gausybės jo įvertinimų – net 33 „Grammy“ nominacijos, iš kurių 12 laimėtos. 25-ąjį gimtadienį švenčianti TV3 televizija taip pat laukia Jacko White‘o koncerto, o savo žiūrovams dovanoja bilietus, laimėti juos galite čia: https://projektai.tv3.lt/gimtadienis/.

Naujajame sezone TV3 kartais griausmingu, o kartais romantišku roko baladžių ritmu pasiūlys ir daugybę naujų gerų filmų. Išrankiausi žiūrovai jau pamėgo rubriką „Šeštadienio gero kino vakaras“, tačiau puikių filmų netrūks ir kitomis dienomis. Naujame sezone pamatysite: fantastinius veiksmo filmus „Nepriklausomybės diena 2“ ir „Skuzdėliukas“, „Keršytojai: Altrono amžius“, „Žvaigždžių karai: galia nubunda“; dramą – „Pjūklo ketera“; animacinį filmą „Troliai“; taip pat filmus „Ernis 3“, „Blogos mamos“, „Mančesteris prie jūros“; „Kartą Venecijoj“, „Aš, Tonya“ ir kitus.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai