Saulius Urbonavičius-Samas paaiškino, kodėl paviešintas jo nuogo atvaizdas

Saulius Urbonavičius-Samas / Vinco Alesiaus nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-11-22 12:33
Neatsargiai mestelėtas pažadas grupei, BIX lyderiui Sauliui Urbonavičiui-Samui kainavo drabužius. Pažadėjęs repetuoti nuogas, jei pavyktų išparduoti pirminiame salės plane numatytą kiekį bilietų į grupės trisdešimtmečiui skirtą koncertą Vilniaus „Siemens“ arenoje, Samas buvo priverstas į sceną lipti „kaip mama pagimdė“.

Organizatorių nuotr.
Organizatorių nuotr.

Dėl to viešojoje erdvėje kilo sąmyšis - vieni pritarė smagiai idėjai, kiti peikė. Samas sulaukė kritikos iš scenos kolegų Egidijaus Dragūno ir Mios.

Neseniai savo socialinėje paskyroje reakcija pasidalijo pats nuogalius. Jis paaiškino, kad fotosesija buvo skirta naujam albumui pristatyti, o idėjos autorius - fotografas Algis Kriščiūnas.

„Noriu pabaigti išvedžiojimus apie mano foto. Tiems, kas mato tik užpakalį. Siūlau pakelti akis ir pamatyti dangų... Fotosesija skirta mūsų būsimam naujam albumui. Idėja paprasta: menininkas, muzikantas yra nuogas prieš savo publiką, jei jis yra atviras ir nuoširdus. Tokia yra Bix istorija. Ačiū už palaikymą!!! Ačiū Algiui Kriščiūnui už meninę fotografiją. Už tai, kad įkvėpei drąsiai išreikšti idėją. PS.: Šunys loja, BIX-ai važiuoja!!!“, – parašė Saulius Urbonavičius-Samas.


Žmonės.lt

Naujausi straipsniai