Saulius Urbonavičius-Samas apie naująjį „X Faktoriaus“ sezoną: „Naktimis nemiegu, laukiu su baime“

Saulius Urbonavičius-Samas / Organizatorių nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-06-08 10:25
Jau kitą savaitę Šiauliuose prasidės „X Faktoriaus“ atrankų filmavimai. Apie žinomumą, šlovę ir 15 tūkst. eurų svajojantys lips į sceną. Joje bandys sužavėti keturis šou teisėjus. Vienas iš jų – Saulius Urbonavičius-Samas neabejoja, kad septintasis sezonas padovanos dar daugiau talentų, kuriais Lietuva galės didžiuotis ir dalina patarimus ketinantiems lipti į sceną.

S. Urbonavičius-Samas – vienas garsiausių TV laidų prodiuserių, legendinės roko grupės „Bix“ narys, dainų autorius. Jis yra iš muzikos apdovanojimų M.A.M.A. steigėjų, laimėjęs apdovanojimą kaip geriausia roko grupė. Jis yra ne tik „X Faktoriaus“ teisėjas, bet ir prodiuseris. Mokytis iš šio pramogų pasaulio profesionalo – kiekvieno pradedančio atlikėjo svajonė, todėl jo patarimai yra aukso vertės.

Likos vos trims dienoms iki „X Faktoriaus“ teisėjų atrankų filmavimo, S. Urbonavičius-Samas pataria kas dieną po kelias valandas skirti repeticijoms ir iki tobulumo paruošti dainą. Teisėjas pataria apgalvoti ir savo išvaizdą – su sceniniais rūbais atsistoti prieš veidrodį ir save kritiškai įsivertinti.

„Prisipažinsiu – naktimis nemiegu, labai smalsu, ką gi šiais metais mes išvysime ant scenos. Kiekvienais metais atrankų laukiu su baime, iššūkiu, malonumu. Verda labai daug jausmų. Manau, kad tie patys jausmai yra ir pas dalyvius. Jiems reikės stovėti ant scenos. Na, o geriausiai pasitikėjimą užaugina repeticijos. Tačiau nepersistenkite, labiausiai teisėjams reikia jūsų širdies. Įdėkite į muziką širdį ir pastangas. Jos scenoje visada būna matomos“, – sako šou teisėjas.

Teisėjas prašo apgalvoti savo aprangą ir neateiti į sceną apsirengus taip, kaip einate į kiemą pasivaikščioti. „X Faktoriaus“ scena yra didžiausia Lietuvoje, sekmadieniais dalyvių pasirodymus pamato beveik milijonas žiūrovų. Pirmas įspūdis svarbus tiek teisėjams, tiek žiūrovams.

„Pagalvokite, kaip norite, kad jus matytų žmonės. Nuplyšusios kelnės ir kasdieniški marškiniai ar sijonas į pliažą nėra pats geriausias pasirinkimas. Įvaizdis turi atitikti jus. Jei esate alternatyvios muzikos gerbėjas, būkite suplyšusiais džinsais, auskarais – ryškus ir išskirtinis. Jei esate pop atlikėjas – atrodykite kaip žvaigždė, pasisemkite idėjų iš jų. Apsirenkite taip, kad tai būtų jūsų pasirodymo dalis“, – pataria scenos profesionalas.

Teisėjas pastebi, kad klaidos, kurias padaro dalyviai likus kelioms dienoms iki šou filmavimo, nuolat kartojasi. Tai yra pasidavimas panikai, noras pakeisti dainą ir dainuoti tą, kurios net neplanavo: „Siūlau nedaryti skubotų sprendimų, tačiau labai gerai apgalvokite savo pasirinkimą. Dažniausiai iš to noro parodyti viską, gaunasi nieko. Pasirinkite save atitinkančią dainą. Nereikia sudėtingiausių kūrinių, kuriems reikia ypatingų vokalinių sugebėjimų. „X Faktoriuje“ reikia jūsų nuoširdumo ir širdies.“

TV3 televizijos žiūrovai atrankas išvys rudenį. Stebėti šou filmavimus Šiaulių arenoje gali visi norintys – dalyvavimas yra nemokamas. Žiūrovų laukia prizai – išmanieji telefonai. „Galiu patvirtinti – stebėti „X Faktoriaus“ atrankas yra labai smagu. Renginys yra fantastiškas, o kas vyksta per pertraukas tarp dalyvių... Teisėjai bendrauja su žiūrovais, netrūksta pokštų. Per televizorių žmogus pamato konkretų produktą, o stebėti salėje, gyvai, yra visai kitaip“, – intriguoja teisėjas, kviesdamas birželio 10-12 d. atvykti į filmavimus. 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai