Saulius Skambinas prakalbo apie naują šeimą: kartu su mylimąja Živile augina dukrą

Saulius Skambinas su mylimąja Živile ir dukra Mila / Loretos Kondratės nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-07-29 10:59
Šokėjas Saulius Skambinas (42) sako, kad visuomet norėjo būti atviras, nuoširdus. Būtent todėl jis nebenori nieko slėpti ir prisipažįsta – turi naują šeimą. Kartu su mylimąja, visuomenininke Živile Barzdaityte (29) Saulius šiuo metu augina 10 mėnesių dukrelę Milą.

Naujausiame žurnalo „Žmonės“ numeryje Saulius Skambinas pasakoja apie savo su Živile meilės istoriją ir daug jėgų bei tvirtybės pareikalavusias jo ir buvusios žmonos Karinos Krysko skyrybas.

„Gandai, kad su Karina nesame kartu, sklandė ilgą laiką. Ir tai buvo tiesa. Bet priimti sprendimų neskubėjome, nes tuo metu neturėjome aiškios priežasties – nei aš, nei, manau, ji. Juk nesipykome, nepriekaištavome vienas kitam dėl užimtumo, dalijomės sūnaus Majaus priežiūra. Turbūt taip viskas būtų buvę dar daugybę metų.“

Anot žinomo vyro, viskas įvyko anksčiau, nei sužinojo visuomenė. „Kai pirmą kartą pradėjome su Karina kalbėti apie galimybes gyventi atskirai, Živilė man tebuvo bičiulė, kaip ir daugelis pažįstamų moterų“, – atvirai pasakoja S.Skambinas. 

Visą interviu ir išskirtinę fotosesiją rasite naujausiame žurnale „Žmonės“.

Žurnalas ŽMONĖS Nr. 31

Šios savaitės žurnale „Žmonės" - atsisveikinimas su teatro ir kino aktore Gražina Balandyte, išskirtinė nuomonės formuotojos Ingos Žuolytės ir Adomo Mikalausko vestuvių fotosesija, žvilgsnis į netradicines menininkų Jurgio Tarabildos ir Gabijos Žilionytės jungtuves, interviu su charizmatiškuoju skulptoriumi Martynu Gabu, pažintis su parfumeriu Janu Ewoudu Vosu ir kitos įtraukiančios istorijos.

Naujausi straipsniai