Saulius Skambinas apie savo ir Karinos Krysko santuoką: „Reikia išgyventi pokyčių etapą“

Saulius ir Karina Skambinai / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Kristina Kučinskaitė
Publikuota: 2019-04-25 09:31
„Mes nusprendėme – svarbiausi dalykai nepasikeis“, – patikina dainininkė Karina Krysko-Skambinė (37) ir šokėjas Saulius Skambinas (41). Praėjusią savaitę sutuoktiniai stojiškai atlaikė žurnalistų klausimų apie ištikusią santykių krizę laviną, bet galiausiai nutarė neužsisklęsti ir pasidalyti mintimis apie jau kurį laiką brendusius sprendimus su žurnalu „Žmonės“.

„Tai turbūt labiausiai mano širdį draskantis interviu“, – užsimena Saulius, juk jų šeimoje visada galiojo nerašyta taisyklė – to, kas vyksta už uždarų durų, nedera pasakoti aplinkiniams. 

Saulius sako, kad jo ir Karinos santykiai visada buvo ypatingi. Ne tokie kaip daugelio susituokusių porų. Su savitomis tradicijomis, įpročiais, privalumais bei trūkumais. „Abu esame karjeristai, vienodai besidalijantys tėvystės rūpesčiais“, – tikina pašnekovas. Jis moteriai, su kuria 2011-aisiais susilaukė sūnaus, negaili šiltų žodžių, pagyrimų. Karina – santūri, dalykiška, gebanti suvaldyti emocijas bei situacijas. Galbūt todėl, pasak Sauliaus, tarp jų niekada nebuvo jokių dramų, audringų pokalbių, santykių aiškinimosi.

Papasakoti, kaip dabar gyvena ir ką jaučia, Saulius ryžosi tik po naujienų portaluose pasirodžiusių straipsnių apie griūvančią jo ir Karinos santuoką

„Nemanau, kad kas nors mūsų santykiuose pasikeis, kai ir oficialiai nuspręsime atversti naują gyvenimo puslapį. Abu toliau būsime pasinėrę į savo mėgstamas veiklas, abu toliau rūpinsimės sūnumi Majumi, – neabejoja šokėjas. Dabar, anot jo, reikia išgyventi pokyčių etapą, kuris brendo ne vieną dieną ir net ne vienus metus. – Kai gražiai sutari, nesinori skubėti drastiškai elgtis. Be to, abu esame suaugę žmonės, turime įsipareigojimų, kuriuos reikia vykdyti.“

VISĄ INTERVIU RASITE ŽURNALE „ŽMONĖS“:

Žurnalas „Žmonės" Nr. 17

Šios savaitės žurnale „Žmonės" - išskirtinis interviu su Sauliumi Skambinu apie iššūkius, su kuriais susidūrė jo ir Karinos Krysko santuoka, jaudinantis pokalbis su filmo „Išgyventi vasarą" režisiere Marija Kavtaradze, susitikimas su „Grammy" nominantais Aleksandra ir Viliumi Kerais, svarbūs posūkiai Viktorijos Macijauskienės gyvenime ir gausybė kitų įtraukiančių pasakojimų.

Naujausi straipsniai