Saulius Prūsaitis Trakų pilyje surengs didžiausią koncertą per visą karjerą

Saulius Prūsaitis / „Bang Bang Photography“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-05-20 11:13
Trakų pilis – išskirtinė vieta, kurioje savo pasirodymus dažniau rengia užsienio muzikos žvaigždės. Tačiau Lietuva irgi turi atlikėjų, kurie nebijo tokio iššūkio. Vienas tokių – sausakimšų salių nuolat lydimas dainininkas Saulius Prūsaitis, Trakuose ypatingą pasirodymą surengsiantis liepos 10-ąją.

Grupės „Happyendless“ solistas, TV šou „X Faktorius“ žvaigždė, muzikos teatrui ir kinui autorius – Saulius Prūsaitis yra viena ryškiausių šių dienų Lietuvos muzikos žvaigždžių.

Šį pavasarį į du jo pasirodymus Vilniuje buvo išgraibstyti visi bilietai – dainininko koncertai „Muzika suaugusiems“ vyko pilnutėlėje Šv.Kotrynos bažnyčioje ir Kongresų rūmuose.

Koncertuose „Muzika suaugusiems“ Saulius atliko dainas iš vis gausėjančio solinės kūrybos arsenalo, kuris suguls į šiuo metu ruošiamą jo naująjį albumą.

Tokios dainos kaip „Meile tu“, „No More Drama“ ir kiti kūriniai jau užsiėmė svarbią vietą įvairaus amžiaus melomanų grojaraščiuose. Ne vienus metus Lietuvos scenoje aktyvaus Sauliaus kūryba atrakino duris į publikos širdis, ir dainininkas neketina pamesti šio rakto.

„Esu grojęs ir klubuose, ir dideliuose festivaliuose, ir šimtui, ir keliems tūkstančiams žiūrovų.

Tačiau šis pasirodymas Trakų pilyje bus kol kas didžiausias mano solinis koncertas. Laukiu visų. Pažadu, bus įdomu. Laukia graži vasaros naktis vietoje, kuri turi ypatingą atmosferą“, – sako koncertui jau besiruošiantis MTV Europos apdovanojimo laimėtojas.

Kaip ir pasirodymuose Vilniuje, kartu su Sauliumi gros jo muzikantų grupė, be to, ne vieną kūrinį atlikti padės legendinis choras „Ąžuoliukas“, vadovaujamas prof. Vytauto Miškinio.

„Mes labai susidraugavome su „Ąžuoliuko“ dainininkais. Jie mano dainoms suteikia ypatingo skambesio. Jaučiuosi pagerbtas, kad šis choras jau ne pirmą kartą pasirodys kartu su manimi“, – sako Saulius.

Dainininko gerbėjai gali tikėtis ir siurprizų. Ankstesniuose Sauliaus koncertuose pasirodė ir jo geras bičiulis Marijus Mikutavičius, ir jo mokinė iš „X Faktoriaus“ Ieva Ščerbinskaitė.

Pasirodymui Trakuose taip pat ruošiamos staigmenos – tiek repertuare, tiek scenografijoje. 

Pirmieji bilietai į Sauliaus Prūsaičio koncertą jau platinami visose „Ticketpro“ kasose ir internetu.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai