Saulius Prūsaitis koncerte „Muzika suaugusiems“ gerbėjus stebino naujais triukais

Saulus Prūsaitis ir Marijonas Mikutavičius / Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-04-09 20:45
Tiems, kas nespėjo apsilankyti pirmajame Sauliaus Prūsaičio koncerte „Muzika suaugusiems“, dainininkas suteikė antrą šansą: trečiadienio vakarą gerbėjus pakvietė į Vilniaus Kongresų rūmus, kur drauge su Marijonu Mikutavičiumi, „Ąžuoliuko“ choru ir „X Faktoriaus“ dalyve Ieva Ščerbinskaite pakartojo naujausią savo muzikinę programą.

Pirmasis S.Prūsaičio koncertas „Muzika suaugusiems“ sulaukė didelės sėkmės – į kovo pradžioje Šv. Kotrynos bažnyčioje Vilniuje surengtą atlikėjo pasirodymą buvo parduoti visi bilietai. Ne ką mažiau norinčių išgirsti S.Prūsaičio dainas susirinko ir šį kartą Kongresų rūmuose.

Klausytojų gretose buvo ir žinomų žmonių: čia apsilankė režisierius Oskaras Koršunovas su mylimąja Monika Dirsyte, grupės „Antis“ lyderis Algirdas Kaušpėdas su žmona Vilija, dizainerė Viktorija Jakučinskaitė, koncerto, žinoma, nepraleido ir S.Prūsaičio žmona dizainerė Agnė Kuzmickaitė.

S.Prūsaitis pasirodė drauge su gyvo garso grupe: būgnininku Gediminu Augustaičiu, pianistu Kęstučiu Pavalkiu, boso gitara grojančiu Pauliumi Adomėnu, gitaristu Laimonu Janču. Koncerto metu dainininkas atliko ne tik naujausias savo dainas, tačiau ir seniau parašytus bei gerbėjų pamėgtus kūrinius, tokius kaip „No More Dramma“, „Pain“, „Noriu namo“. 

Vakaro metu susirinkusiems dainavo ir svečiai: duetu su S.Prūsaičiu traukė ir M.Mikutavičius – pritariant „Ąžuoliuko“ chorui jie atliko vieną populiariausių S.Prūsaičio dainų „No More Dramma“, taip pat I.Ščerbinskaitė – ji scenoje pasirodė vilkėdama A.Kuzmickaitės kurtą ir naujausioje menininkės kolekcijoje pristatytą ryškiai raudoną suknelę.

Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.

Nauji triukai

Pirmojo „Muzikos suaugusiems“ koncerto metu S.Prūsaitis gerbėjus linksmino nuotaikingai įteikdamas M.Mikutavičiui puodelį kavos. Šįkart jis iš anksto įspėjo, kad to paties triuko gerbėjams prajuokinti nebenaudos. „Krėsti nedidelius pokštus scenoje man yra puikus būdas mažiau kalbėti ir nepriklabėti nesąmonių. Turiu naujų idėjų, rašau naują scenarijų trapams tarp dainų. Galiu pažadėti, kad tiek žiūrovams, tiek koncerto svečiams scenoje bus įdomu ir netikėta“, – prieš koncertą sakė dainininkas. 

Ir iš tiesų, gerą gerbėjų nuotaiką jis palaikė ne tik dainomis, bet ir mažyčiais šou elementais, kurie koncertui suteikė linksmo šarmo. Antai publiką nustebino „iš dangaus“ nuleistomis kaubojiškomis kepurėmis – šios buvo skirtos S.Prūsaičio ir M.Mikutavičiaus galvoms pridengti.

„Sauliau, koks tu kūribingas“, – į netikėtą staigmeną sureagavo Marijonas. „Ne ne, aš super tūpas“, – juokėsi atsakydamas pagrindinis vakaro veikėjas.

Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.

Vėliau S.Prūsaitis vidury kūrinio tiesiog paliko sceną, o muzikantai grojo net ir tada, kai salėje užgeso visos šviesos. Joms įsižiebus S.Prūsaitis grįžo į sceną, o šioji buvo nusėta geltonais teniso kamuoliukais. 

Dar vieno kūrinio, atlikto kartu su „Ąžuoliuko“ choristais, metu visi iki vieno akis nutarė paslėpti po juodais akiniais nuo saulės.

Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.

Dėl muzikos ir S.Prūsaičio nuoširdumo, o gal ir dėl mažyčių triukų scenoje publika visai nenorėjo muzikantų paleisti – net ir paskelbus koncerto pabaigą gerbėjai atsistoję plojo tol, kol visi iki vieno sugrįžo.

„Atleiskite, bet dabar liko tik lievi gabalai“, – vėl užlipęs į sceną pokštavo S.Prūsaitis, atlikęs dar porą dainų ir tik tada taręs tvirtą „ate“.

Nors pastaruoju metu S.Prūsaitis vis dažniau pasirodo kaip solistas, Žmonės.lt dainininkas tikino, kad jo atstovaujama grupė „Happyendless“ neišsiskirstė ir gerbėjams žada naujų staigmenų.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai