Saulius Prūsaitis išpildė „X Faktoriaus“ dalyvio svajonę – užleido savo kėdę

Lukas Frėjus
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-09-22 12:54
Jau šį sekmadienį – viena laukiamiausių TV3 sezono premjerų „X Faktorius“. Muzikiniame šou pasirodys apie šlovę, populiarumą ir žinomumą svajojantys žmonės. Penktasis šou sezonas bus kaip niekada intriguojantis. Šiais metais tapti projekto dalyviais panoro rekordinis skaičius dainuojančių.

Iš ekranų su dalyviais ir žiūrovais sveikinsis Justė Arlauskaitė-Jazzu, Marijonas Mikutavičius, Saulius Urbonavičius-Samas, Saulius Prūsaitis. „X Faktoriaus“ vedėjai – žodžio kišenėje neieškantys Mindaugas Stasiulis ir Mindaugas Rainys.

Labiausiai projektas stebins dalyvių įvairove. Žiūrovus žavės ne tik jų talentas, bet ir drąsa, asmeninės istorijos. Lukas Frėjus – lietuvis, turintis turkišką pavardę. Turkiškas Luko šaknis išduoda ir jo išvaizda. Tai, ko gero, viskas, ką šis jaunuolis žino apie savo egzotišką kilmę. Kol kas svarbiausias dalykas Lukui – mokslai. Jie vaikinui sekasi itin prastai. 20-metis vaikinas vis dar mokosi 12 klasėje. Taip nutiko todėl, kad kadaise Lukas lengvabūdiškai spjovė į mokslus konservatorijoje. Tik vėliau jis sužinojo, kad patekti į kitą mokyklą bus labai sunku.

Pradėjęs lankyti suaugusiųjų mokyklą, Lukas patyrė didžiulį nuosmukį. Drąsaus, šmaikštaus ir mėgstančio bendrauti jaunuolio užsiėmimu tapo savigrauža. Į „X Faktoriaus“ sceną užlipęs vaikinas pasakojo, kad jo didžiausia svajonė – užimti vieną iš teisėjų kėdžių ir būti projekto teisėju.

TV3
TV3

„Aš esu žmogus, muziką naudojantis visur. Aš dainuoju visur. Nusprendžiau čia dalyvauti, nes noriu hobį paversti į darbą. Noriu gyventi iš muzikos ir su muzika“, – pasakojo vaikinas. Deja, pasirodyti gerai vaikinui koją pakiš ne tik nevaldomas vokalas, bet ir pamiršti žodžiai...

Teisėjai neskubės peikti Luko pasirodymo, o pagirs jį už pastangas. „Mane veža tokios nuoširdžios pastangos. Taip, jaudulys pas tave košmariškas... Bet tai yra žavu, žmogus jaudinasi, kad būtų geras rezultatas“, – pasirodymą komentuos S. Urbonavičius-Samas.

„O aš noriu išpildyti tavo svajonę. Nulipk nuo scenos ir ateik vietoj manęs pasėdėti“, – sakys S. Prūsaitis. Teisėjo kėdę užėmęs Lukas sunkiai tramdys jaudulį. M. Mikutavičius pasiūlys Lukui pačiam save įvertinti.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai