Saulėtame Tailande Gerda Stiklickienė prisiekė amžiną meilę Andriui Žemaičiui

Gerda Stiklickienė ir Andrius Žemaitis
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Balandžio 19-ąją TV laidų vedėja Gerda Stiklickienė ištekėjo už savo išrinktojo Andriaus Žemaičio. Vestuves pora atšoko dviese, egzotiškoje šalyje.

Į Tailandą išvykę Gerda ir Andrius nusprendė didžiausią gyvenimo šventę minėti be draugų ir artimųjų. Jų laukia kita data. Gegužės 6-ąją pora dar kartą sumainys žiedus gimtojoje Marijampolėje, kur drauge gyvena jau beveik dvejus metus.

Vos po sutuoktuvių ceremonijos G. Stiklickienė sakė, kad yra labai laiminga ir visus sveikinimus nuoširdžiai priima.

G.Stiklickienės ir A.Žemaičio keliai susikirto prieš daugiau nei septynerius metus, kai Gerda ieškojo darbo, o Andrius – darbuotojo. „Dirbau laidoje „Super Lt“. Ruošiausi mesti tą darbą, nes buvau fiziškai išsekusi nuo važinėjimo iš Marijampolės į Vilnių. O jis kaip tik man paskambino... Net nežinau, iš kur gavo mano telefoną", – bendraudama su Žmonės.lt apie jųdviejų su Andriumi pažintį kažkada pasakojo G.Stiklickienė.

Gerda Stiklickienė ir Andrius Žemaitis / Eriko Ovčarenko / 15min nuotr.

Neseniai G. Stiklickienė atšoko įspūdingą mergvakarį ir beveik iškart po jo išvyko į saulėtus kraštus, kur meilės įžadus davė kartu su ja per gyvenimą eiti pasiryžusiam vyrui.

Ištekėjusi Gerda pasirinko Andriaus pavardę ir tapo Gerda Žemaite. Vos po ceremonijos ji duomenis patikslino ir savo socialinėje feisbuko paskyroje.

Abiems, ir Andriui, ir Gerdai, ši santuoka yra antroji. Gerda augina 12-metį sūnų iš pirmosios santuokos, o Andrius turi keturis vaikus.

Gerdai Stiklickienei sužadėtinis padovanojo „Hondą HRV“ (5 nuotr.)
Asmeninio albumo nuotr.
+2
Gerdos Stiklickienės kelionės Romoje akimirkos (13 nuotr.)
+7
Gerdos, buvusios Stiklickienės, mergvakario akimirkos (36 nuotr.)
+30
Skaitykite daugiau