Saulėta „Apoteca“ vasaros kolekcijos fotosesija prabangiame Karibų kurorte

„Apoteca“ kolekcijos „Color Code“ fotosesija / „Apoteca“ albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-01-23 17:30
Apie vasarą Lietuvoje dar tik svajojame, tačiau prekės ženklas „Apoteca“, už kurio slepiasi lietuvė kūrėja Inga Tarėlaitė, jau gyvena vasariškomis nuotaikomis. Vos prieš savaitę pasakiškame Meksikos kurorte Tulume vyko būsimos vasaros kolekcijos „Color Code“ fotosesija. Kolekcijos veidais tapo modelių agentūros „Supermodels“ manekenės Brigita Maldutytė ir Nida Kazickaitė.

Kaip sako pati I.Tarėlaitė, naujoji „Apoteca“ kolekcija skirta saulėtoms dienoms ir kurortiniams romanams, joje gausu spalvų ir lengvumo, todėl Tulumas buvo pati tinkamiausia vieta šiai nuotaikai įamžinti. Į kūrybinį procesą įsitraukusios merginos kartu čia praleido puikias saulėtas dienas.  

„Apoteca“ albumo nuotr.
„Apoteca“ albumo nuotr.

Tulumas – tai tikras rojaus kampelis Karibuose, kurį kasmet aplanko būriai pasaulinio garso modelių, aktorių bei muzikantų – Cara Delevingne, Demi Moore, Reese Witherspoon, Cameron Diaz, Justinas Bieberis ir daugybė kitų. 

Vos per keletą metų ši netoli Cancuno esanti baltojo smėlio ir žydrojo vandens pakrantė tapo auksinio jaunimo traukos centru. Naktimis vykstantys vakarėliai, o dienomis – nuostabi galimybė pabėgti į laukinius paplūdimius ir jaustis tarsi negyvenamoje saloje vilioja vis daugiau turtuolių iš viso pasaulio. Čia jie gali pasislėpti nuo nepaliaujamo tokių megapolių, kaip Londonas ar Niujorkas, šurmulio.

„Apoteca“ albumo nuotr.
„Apoteca“ albumo nuotr.
Elaima.lt

Temos:

Mada Mada

Naujausi straipsniai