„Saulės kliošo“ vokalistė J.Starinskaitė – apie sužadėtuves su mylimuoju Tadu, vestuves ir atrastas naujas spalvas

Justė Starinskaitė ir Tadas Bulotas / „Mark&Migle“ ir Dariaus Kučio nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-02-01 15:28
Kadangi šįmet visi iš mūsų nori nenori turėjo susitaikyti su naująja realybe, teko ne tik įvairiausios veiklos prasimanyti, bet ir iš naujo įvertinti tuos, kurie šalia mūsų. Ilgą laiką romantiškus santykius puoselėjantys „Saulės kliošo“ vokalistė Justė Starinskaitė (29) ir krepšinio agentas Tadas Bulotas (31) sako, kad šis metas jiems leido dar geriau vienas kitą pažinti. Pora neseniai susižadėjo. Justė Žmonės.lt pasakoja apie svarbų gyvenimo posūkį, norą sugrįžti į ankstesnį pasaulį ir koncertus, kurių be galo ilgisi.

Juste, kaip pandemija pakoregavo jūsų įprastą gyvenimą?

Žinau vieną, kad jai pasibaigus, kur kas labiau vertinsiu mažus, kasdieninius džiaugsmus: susitikimus, apsikabinimus, koncertus, kurių ilgiuosi, keliones. Buvo metas, kai ilsėjausi ir tame įžvelgiau pliusus, dabar jaučiuosi pavargusi nuo pandemijos, laukiu sugrįžimo į normalų gyvenimą.

Tai vidinės ramybės, kurią dažnas aplinkinis džiaugėsi radęs, nejautėte?

Vidinės ramybės dar neatradau. Nežinau, ar apskritai ji yra įmanoma meniškos sielos žmonėms. Tačiau tikrai labai daug leidau sau nieko neveikti, pailsėti nuo nuolatinės veiklos ir skubėjimo. Turėjau tiek daug laisvų savaitgalių, kiek neturėjau gyvenime.

Nepaisant to, dariau tikrai daug įdomių dalykų: išbandžiau jogą, audio knygas, peržiūrėjau daug puikių filmų ir serialų, perklausiau begales koncertų.

Man patinka ramybė, kuri tvyro mieste, kai išeinu pasivaikščioti, gera nejausti streso savo gyvenime. Manau, kad išgyvename tikrai labai įdomų istorinį laiką. Tiesa, tikrai pavargau nuo streso ir panikos aplinkui. Pavargau saugotis, bijoti dėl artimųjų sveikatos, nežinoti, kaip viskas klostytis toliau. Visi atrandame, tačiau ir prarandame... laiką, darbus, kai kurie net mylimus žmones. Toks jau šis metas.

Justė Starinskaitė ir Tadas Bulotas / Asmeninio archyvo nuotr.
Justė Starinskaitė ir Tadas Bulotas / Asmeninio archyvo nuotr.

Nepaslaptis, kad likę su pačiais artimiausiais daugelis iš mūsų pamatė vienas kitą kitokiomis spalvomis, ką jūsų ir Tado santykiams davė šis laikotarpis?

Dar geresnį vienas kito pažinimą, draugystę, bendrystę, laiką kartu, kurio iki šiol nebuvo tiek daug.

Tadas džiaugiasi, kad gali būti Lietuvoje. Iki pandemijos jis tikrai labai daug skraidė lėktuvais ir dirbo užsienyje. Tačiau kalbant apie poilsines bei pažintines keliones, abu labai ilgimės jų. Tai buvo didelė mūsų su Tadu laisvalaikio dalis, šansas atitrūkti. To išties trūksta.

Justė Starinskaitė ir Tadas Bulotas / Asmeninio archyvo nuotr.
Justė Starinskaitė ir Tadas Bulotas / Asmeninio archyvo nuotr.

Susižadėjote po ilgų metų draugystės. Kaip jūs reagavote į piršlybas?

Labai ramiai ir jaukiai. 

Mes kalbame ir kalbėdavome su Tadu apie santykius, apie dabartį ir ateitį. Taigi, sužadėtuvės nebuvo labai didžiulė staigmena, tačiau tą vakarą Tadas vis tiek mane nustebino. Pasipiršo namuose, skambant mano mėgstamai muzikai.

 Tadas Bulotas ir Justė Starinskaitė
Tadas Bulotas ir Justė Starinskaitė

Esate minėjusi, kad pažinties pradžia su Tadu jums neatrodė itin romantiška. Galbūt piršlybos bendrą meilės istoriją šiek tiek pakoregavo?

Susipažinimo istorija ne tiek romantiška, tačiau santykių pradžia buvo kupina romantikos, netikėtumų ir džiaugsmo. Laikui bėgant, viskas keičiasi. Džiaugiuosi, kad ne blėsta ar išnyksta, o įgauna kitas spalvas.

Kaip kūrėjai, sunku tiek laiko būti be koncertų ir publikos?

Labai ilgiuosi koncertų. Tikrai trūkst širdžiai mielos veiklos. Sunku ir finansiškai – juk beveik jau puse metų muzikantai ir atlikėjai gyvena iš praetyje sukauptų santaupų. Bet yra taip, kaip yra. Sveikata – svarbiausia. Privalome prisitaikyti, įžvelgti kažką gero. Neabejoju, kad šis metas, atneš daug naujos muzikos.

 Tadas Bulotas ir Justė Starinskaitė
Tadas Bulotas ir Justė Starinskaitė

Įkvėpimo nestinga?

Įkvėpimas visur ir visada aprašomas lyg stebuklas, netikėtai aplankantis menininkus. Mano gyvenime – įkvėpimas yra darbo dalis. Pradėjus kurti, kažkelintame kurybos etape, jis visada aplanko. Kuo daugiau dirbsi – tuo daugiau jis aplankys tave.

Šiuo laikotarpiu kažką planuoti pavyksta? Ar jau numatėte vestuvių datą?

Norėčiau planuoti, bet tik pradedu – viskas staiga pasikeičia, todėl nusprendžiau to nebedaryti. Gyvenu ir laukiu. O tada jau pažiūrėsime. Vestuvių datos dar nežinome (šypteli). Mes su Tadu gyventi neskubame.

Naujausi straipsniai