„Saulės kliošo“ narys ir vaikų chirurgas Laurynas Šarkinas – apie norą, kuris visuomet veda į priekį

Laurynas Šarkinas / Luko Balandžio / 15min nuotr.
Autorius: Pranešimas spaudai
Publikuota: 2021-05-12 09:36
Lauryną Šarkiną daugelis žino kaip populiarios lietuvių grupės „Saulės kliošas“ narį, tačiau ne visiems girdėtas faktas, kad jis taip pat yra ir vaikų chirurgas. Būtent apie dviejų skirtingų profesijų suderinamumą bei kitus lemtingus gyvenimo momentus Laurynas prabilo laidoje „Gero vakaro šou“.

Laidos vedėjai Justinas Jankevičius ir Mindaugas Stasiulis buvo atviri – Laurynas geba paveikti taip, tarsi tikras psichoterapeutas.

L.Šarkinas laidoje pasakojo, kad dėl to, jog dirba pagal dvi itin skirtingas specialybes, nesijaučia ypatingu. Tačiau jį į priekį visuomet veda mintis, kad gali kažkam padėti.

„Daug ko gyvenime kartais turime po du, bet nuo to nesame laimingesni. Man visada fainiau ne prisirišti prie profesijos, bet padaryti kažką tokio, kad čia ir dabar visiems būtų geriau gyventi“, – sakė jis.

Laurynas Šarkinas laidoje „Gero vakaro šou“
Laurynas Šarkinas laidoje „Gero vakaro šou“

Muzikantas laidoje pasakojo, kad jį labiausiai domina tokie dalykai, kurie skatina tobulėti – jam artimas gyvenimas tarp realybės ir svajonės, o su laidos vedėjais jis pasidalins ir viena iš savo fantazijų. Laurynas pridūrė, kad šiais laikais tapo populiaru savo nuožiūra siūlyti receptą Lietuvai – tokį turi ir jis. 

„Jei jūs paklaustumėte, aš gal ne per daug emocijų rodydamas, bet susikaupčiau, pagalvočiau ir pasakyčiau, kad yra viena tokia idėja. Pasiūlymas yra nevogti“, – paprasčiausią atsakymą pateikė jis.

„Gero vakaro šou“ – trečiadieniais, 19.30 val. per TV3.

Laurynas Šarkinas
Laurynas Šarkinas

Naujausi straipsniai