Saulenė Chlevickaitė ir Milda Martinkėnaitė vienija jėgas: „Eurovizijos“ atrankoje dalyvaus duetu

Aštuntosios „Eurovizijos“ atrankos laidos akimirka / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-11-18 17:07
Artėjant nacionalinei „Eurovizijos“ atrankai, vienas po kito aiškėja ir į ją besiveržiantys dainininkai. Šįmet atrankoje ketina dalyvauti ir dainininkės Saulenė Chlevickaitė bei Milda Martinkėnaitė. Pernai abi jos konkurse pasirodė kaip solistės, o šįmet nusprendė suvienyti jėgas – dainuos duetu.

Paraiškas dalyvauti nacionalinėje „Eurovizijos“ atrankoje dainininkai gali teikti iki gruodžio 1-osios. Dalis dainininkų dar svarsto, ar dalyvauti, o kiti pasakoja jau tvirtai pasiruošę kovai.

Žmonės.lt jau rašė, kad šįmet atrankoje dalyvauti nori pernai konkurse sužibėjusi Ieva Zasimauskaitė-Kiltinavičienė. Merginų atrankoje gretas papildyti žada ir Saulenė Chlevickaitė bei Milda Martinkėnaitė – jos dainuos duetu.

Ir Saulenė, ir Milda kojas „Eurovizijos“ atrankoje jau apšilusios – dalyvavo pernai. Tiesa, į finalą nė viena jų tąsyk nepateko – užleido vietą kitiems, o galų gale į konkursą išlydėjo Lietuvai atstovavusį Donatą Montvydą.

Šįmet atlikėjos nusprendė suvienyti jėgas ir konkurse dainuoti duetu – nagi kodėl Lietuvai „Eurovizijoje“ negalėtų atstovauti dvi merginos?

„Debiutas „Eurovizijos“ atrankoje pavyko puikiai, tai įkvėpė dalyvauti dar kartą. Pernykštė patirtis leidžia lengviau priimti sprendimus, ko reikia konkursui. Taigi šįmet pasirodysiu ne viena, o duetu su Milda Martinkėnaite – ji taip pat atrankoje dalyvavo pernai“, – Žmonės.lt sakė S.Chlevickaitė.

Būtent „Eurovizijos“ atrankoje merginos ir susipažino, susidraugavo. „Po atrankos nesustojome matytis, bendrauti, kalbėtis apie muziką. Suprantam, kad abi turime savyje geros, pozityvios energijos, kurią pernai atskleidėme nepilnai. Taigi sujungėme jėgas“, – sakė atlikėja.

Saulenė neabejoja, kad sprendimas dainuoti duetu išeis tik į gera. „Abi esame skirtingos, bet kažkuo panašios, taigi praturtinsime viena kitą. Šiuo metu intensyviai dirbame judėdamos savo tikslo link. Abi jaučiame malonumą, kuriuo tikimės užkrėsti ir kitus“, – šypsosi Saulenė.

Ji prisimena, kad pernai iš „Eurovizijos“ atrankos ji ir Milda pasitraukė tuo pat metu, per tą pačią laidą. Sutapimas? Dabar jau ima atrodyti kaip likimo ženklas...

„Eurovizijos“ atrankai merginos ruošia prodiuserio iš JAV, vieno iš „Grammy“ apdovanojimų komisijos nario Alano Roy Scotto sukurtą dainą. Šioji parašyta specialiai joms.

„Planuojame tą dainą ir atlikti. Žinoma, LRT šįmet taip pat siūlys dainas. Mielai išklausysime pasiūlymus, nes norime paties geriausio rezultato“, – sakė S.Chlevickaitė.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai