„Saulėlydžio“ žvaigždė Ashley Greene tapo mama: atskleidė kūdikio lytį ir vardą

Ashley Greene su vyru ir filme „Saulėlydis“ / stop kadras / Scanpix nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

„Saulėlydžio“ sagos žvaigždė Ashley Greene (35) su vyru Australijos aktoriumi, modeliu ir prodiuseriu Paulu Khoury (47) tapo tėvais. Pora sulaukė pirmos savo atžalos.

Džiugią žinią Ashley Greene ir jos sutuoktinis Paulas Khoury pranešė socialiniuose tinkluose.

„Ir štai taip viskas pasikeitė. Per vieną akimirką tu atėjai į mūsų pasaulį ir visa kita tarsi išnyko. Niekas kitas nebesvarbu. Meilės, kurioje esame paskendę, neįmanoma paaiškinti, ją galima tik pajusti giliausiais būdais. Mes taip tave mylime, mažyle. Sveika atvykusi“, – jautriame įraše „Instagram“ rašė aktorė.

A.Greene tame pačiame įrašę atskleidė ir naujagimės vardą – pora ją pavadino Kingsley Rainn Khoury.

Aktorės vyras savo socialiniuose tinkluose pasidalijo tuo pačiu įrašu.

Apie tai, jog laukiasi, Ashley Greene pranešė kovo mėnesį.

„Myliu tave labiau nei kada nors mylėjau ką nors kitą ir kažkokiu būdu mano širdis vis platėja, kad galėtų tave mylėti dar labiau. Negaliu sulaukti, kol pamatysiu, kaip tu daliniesi savo šviesa, meile ir aistra su mūsų kūdikiu“, – šiltus žodžius vyrui įraše skyrė moteris.

Garsus Australijos televizijos veidas, taip pat pokerio komentatorius P.Khoury tada žmonai dėkojo už „geriausią dovaną pasaulyje“.

„Man atrodo nuostabu, kad galime sukurti gyvenimą per meilę. Niekada taip tavęs nebuvau įsimylėjęs ir esu pasiruošęs šiam naujam mūsų gyvenimo skyriui.“

A.Greene ir P.Khoury susituokė 2018-ųjų liepą. Pora susižadėjo 2016-aisiais Naujojoje Zelandijoje.

Skaitykite daugiau