Saugirdo Vaitulionio mama per savo gimtadienį sūnui dažnai trepteli koja

Saugirdas Vaitulionis su mama Pajauta / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-02-09 17:47
Marketingo specialistas Saugirdas Vaitulionis kiekvienais metais vasario 18 dieną švęs savo mamos Pajautos Vaitulionienės gimtadienį. Artėjant gimimo dienai, pasiteiravome Saugirdo, kaip ruošiasi palepinti savo mylimą damą. Juolab, kad ponia P. Vaitulionienė dažnai sūnui be jokių užuolankų pasako, ko nori.

Puikius santykius jie puoselėja nuo tada, kai Saugirdas buvo mažas, o stiprų ryšį saugo ne tik dažni susitikimai Vilniuje, bendri interesai, bet ir begalinė meilė. Šias metais moteriai sukanka 62-eji. Saugirdas sako, kad ponia Pajauta per savo gimtadienį dažnai sūnui trepteli koja ir pasako, kaip jis šiais metais turėtų ją pradžiuginti.

Saugirdo Vaitulionio mama Pajauta išties jaunatviška, žavi dama. Su ja per gimimo dieną jiedu dažniausiai keliauja. „Mama sako – noriu į Kijevą, o aš visiškai nesipriešindamas jai atsakau – gerai!”

Dažnai Saugirdas nesuspėja su mama atšvęsti gimtadienio tą pačią dieną, tačiau visada stengiasi ją pradžiuginti bent jau vėliau.

Šiais metais senti net nesiruošianti Pajauta užsimanė grožio procedūrų, o jau po visko sūnus mamą sutiks Kaune. Beje, šmaikščiausia yra tai, jog Saugirdo mama taip gerai su juo sutaria, kad nesigėdija ir drąsiai pasako, ko nori. Net paprašo kitų, žinomų Saugirdo draugų nuomonės paklausti.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

„Mamos gimtadienis – svarbi šventė. Visada leidžiame laiką kartu. Mano mama – ypatinga moteris, su ja mes žinome geriausias sostinės vieteles, lankomės įvairiuose renginiuose.

Šiais metais Pajauta treptelėjo koja ir pasakė, kad nori pasigražinti. Gerai, kad turiu puikių bičiulių, kurios man suteikė informacijos ir šią jos šventę mama praleis pas vieną specialistę Kaune. Vėliau tikrai, manau, nuveiksime kažką smagaus“, – portalui Žmonės.lt pasakojo Saugirdas.

Marketingo specialistas Saugirdas Vaitulionis mamą Pajautą Vaitulionienę laiko viena geriausių savo draugių. Smagu, kai šeimoje visos dramos pavirsta į skardų juoką, o požiūriai daugeliu klausimų dažniausiai sutampa. Na, jei ne iš karto, tai po poros valandų.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai