Saugirdas Vaitulionis ir Daina Bosas ėmėsi veiksmų: padės žiauriai sumuštai merginai

Saugirdas Vaitulionis ir Daina Bosas/Irmanto Gelūno ir Gretos Skaraitienės/„ŽMONĖS Foto“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-05-30 10:30
Lietuvą sukrėtė žiauriai sumuštos ir išžaginti bandytos merginos istorija. Netoliese Jurbarko esančioje pirtyje Karoliną sumušė taip, kad meginą vos atpažino tėvai, šiuo metu ji gydoma Kauno klinikų reanimacijos skyriuje.

Netoliese Jurbarko savaitgalį vykęs vakarėlis baigėsi itin tragiškai. Jo metu žiauriai sumušta septyniolikos metų mergina. 

Gegužės 26 dienos rytą Karolinos šeimą pasiekė sukrečianti žinia: per klasės vakarėlį Tauragės rajone esančioje kaimo turizmo sodyboje buvo pasikėsinta išžaginti Eržvilko gimnazijos dešimtokę Karoliną. Žiauriai sudaužyta mergina gydoma Kauno klinikų reanimacijos skyriuje. Jai smarkiai pažeista trachėja, išmušti keli dantys, sutrupintas žandikaulis, nustatyta labai stipri kaklo trauma. Kaip sakė liudininkai, jos veido nebuvo galima atpažinti. 

„Karolina turi begalinį norą gyventi. Ačiū Dievui ir gydytojams, kurių pagalba ji dar gyva... Ji labai jauna, 17 metų, bet išgyvenusi labai daug. Sulaukusi vos trejų metukų, neteko mamos (žuvo avarijoje). Po to persikėlimai gyventi iš vienų namų į kitus. Tėvui dukrelę auginti padėjo mama, sesuo. Mergina buvo stipri. Visada besišypsanti, maloni, skleidžianti aplinkui save meilę, džiaugsmą, šilumą. Niekada nesiskundžianti, trykštanti jaunatviška energija. Mokėsi gerai.

Mylima mokytojų, draugų, klasės draugų ir, žinoma, tėvo šeimos narių ir giminaičių. Karolinos tėtė – kenčiantis begalinį skausmą, pasimetęs ir sugniuždytas dėl vienturtės dukros nelaimės. Ar daug gali jai padėti ir ieškoti teisingumo, gaudamas nedidelį atlyginimą!?

Prašyčiau draugų, pažįstamų, neabejingų smurtui žmonių parėmimo. Pinigėliai bus reikalingi ilgam tolimesniam Karolinos gydymui ir gero advokato samdymui. Galintys ir norintys padėti galite pasidalinti šia mano žinute arba prisidėti finansine parama, pervedant lėšas į paramos sąskaitą tėtis Dainius Sandargas LT 6373000 1010 228 9496 arba Karolis Sandargas PayPal sandargas.karolis@gmail.com paskyroje galite parašyti PARAMA (mes esame vieni artimiausių giminaičių).

Birželio 1-oji – Tarptautinė vaikų gynimo diena. Vaikai – gražiausios pasaulio gėlės. Gaila, kad jos trypiamos ir niokojamos dar besiskleidžiant žiedui... nebūkime abejingi piktžolėms. Kuo jos daugiau kerosis ir bers sėklas, tuo labiau bus piktžolėta Lietuva“, – tokia žinute pasidalijo ir pagalbos paprašė Karolinos giminaitė. 

Saugirdas Vaitulionis / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Saugirdas Vaitulionis / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Prieš keletą dienų Karolinos artimieji kreipėsi pagalbos, prašydami, kad žmonės padėtų, nes gydymo išlaidos bus didžiulės.

Iniciatyvos labai greitai ėmėsi žinomi žmonės. Marketingo specialistas Saugirdas Vaitulionis ir verslininkė Daina Bosas nusprendė skubiai padėti merginai.

„Kadangi daug kas klausiate, dėl sodyboje sumuštos ir išžaginti bandytos Karolinos. Tai trumpai: mes, kartu su Daina Bosas, jau kalbamės su keliais tesinininkais, šiandien šis klausimas bus išspręstas ir mergina bei jos šeima bus pasirūpinta tinkamai! Karolinai yra sumaitotas veidas, nosis, išmušti dantys – visa tai sutvarkyti kainuoja daugybę pinigų. Jau sutariau su viena grožio klinika, kuri sugrąžins gyvulio iš jos atimtą grožį! Laikykime kumščius! Tikiu, kad teisingumas nugalės ir viskas išsispręs taip, kaip turi.Kai bus daugiau info – pranešiu“, – viešai pareiškė Saugirdas. 

Daina Bosas viešai prašė paviešinti vaikino, sumušusio merginą, mamos pavardę. Kadangi pirminė informacija nurodo, kad Karoliną nuskriaudęs asmuo – politikės sūnus. Be to, vaikinas po sulaikymo greitai buvo paleistas į laisvę. Savo kaltę jis neigia. 

Daina Bosas / Viganto Ovadnevo nuotr.
Daina Bosas / Viganto Ovadnevo nuotr.

„Kaip matome, niekas nesikeičia... dar ne taip seniai skandalas, supurtęs visą teisėsaugą, pamirštas ir viskas grįžo į senas vėžes? O mes NELEISKIME! Dalinkimės visi! Reikalaukime padugnių galvų. Politikės sūnus? Mums neįdomu, kieno jis sūnus! Prieš įstatymą visi lygūs. O nusikaltimus dangsto tik tokie patys padugnės ir jiems ne vieta politikoje. Ne tie laikai. Pamirškite. Mes norime žinoti, kurios politikės? Paskelbkite pavardę. Tegu tauta žino savo didvyrius.“

Naujausi straipsniai