Saugirdas Vaitulionis džiaugiasi žmonių suteikta pagalba žiauriai sumuštai merginai: rastas advokatas ir plastikos chirurgai

Saugirdas Vaitulionis / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-05-30 17:30
Savaitgalį netoliese Jurbarko esančioje pirtyje žiauriai sumuštai ir bandytai išžaginti merginai bandoma padėti visais įmanomais būdais. Saugirdas Vaitulionis ir Daina Bosas, pasinaudoję savo įtaka ir žinomumu, per pusdienį užtikrino, kad septyniolikmetei Karolinai būtų suteikta visa šiuo metu itin reikalinga parama.

Verslininkė Daina Bosas ir marketingo specialistas Saugirdas Vaitulionis Kauno klinikų reanimacijos skyriuje gydomai Karolinai surado ne tik teisininką, priversiantį jos skriaudėją atsakyti už savo veiksmus, bet ir profesionalius medikus, kurie, sugijus žaizdoms, padės atkurti merginos veidą.

„Šiandien man be galo džiugu matyti, kokia vieninga bei gera lietuvių tauta. Ši skaudi istorija įrodo, kad susivieniję mes galime padėti tiems, kuriems pagalbos skubiai reikia. Jei yra bėda, lietuviai moka susivienyti. Kartu su Daina per kelias valandas mums pavyko surasti puikų teisininką Mindaugą Vasiliauską, kuris, tikiuosi, užtikrins, jog jos skriaudėjas atsakytų už savo veiksmus“, – portalui Žmonės.lt kalbėjo Saugirdas.

Saugirdas atviras, kadangi merginai klaikiai sužalotas veidas bei išmušti dantys, jai būtina ir plastikos chirurgų bei odontologų pagalba. 

Saugirdas Vaitulionis / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Saugirdas Vaitulionis / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

„Karolinai vos septyniolika, jai visas gyvenimas prieš akis. Reikės laiko, kol viskas sugis, kalbu ne tik apie išorės, bet ir vidaus žaizdas. Mes su Daina ramiai į šį atvejį negalėjome žiūrėti. Nusprendėme padėti konkrečiais veiksmais, o ne kalbomis. Tikiuosi, kad įvertinę visuomenės dėmesį, tai, kaip ji stebi šį įvykį, teisėsauga ir prokuratūra bijos prastai atlikti savo darbą. Norėčiau pažiūrėti į Karolinos skriaudėjo mamos akis ir paklausti daugelio dalykų. Labai greitai sulaukėme didžiulės pagalbos, o merginos tėtis iš pradžių net nesitikėjo šitiek paramos bei palaikymo iš tūkstančių žmonių.“

Saugirdas sakė, jog jo žiniomis kitą savaitę Karolinai darys žandikaulio operaciją, laukia ilgas gijimo procesas, tačiau Kauno plastikos chirurgų komanda – Vygintas Kaikaris ir Kęstutis Maslauskas – pasiryžę Karolinai, kai tik bus galima, grąžinti jos grožį.

„Šie žmonės labai greitai, neatlygintinai sutiko padėti. Dėl to esu jiems be galo dėkingas“, – kalbėjo marketingo specialistas.

Karolinos atvejis plačiai nuskambėjo visoje šalyje, per dieną buvo surinktos lėšos, reikalingos jos gydymui, tėtis dėkoja Lietuvos žmonėms ir prašo jų nebeaukoti.

Žmonės.lt primena, kad gegužės 26 dienos rytą Karolinos šeimą pasiekė sukrečianti žinia: per klasės vakarėlį Tauragės rajone esančioje kaimo turizmo sodyboje buvo pasikėsinta išžaginti Eržvilko gimnazijos dešimtokę Karoliną. Žiauriai sudaužyta mergina šiuo metu gydoma Kauno klinikų reanimacijos skyriuje. Jai smarkiai pažeista trachėja, išmušti keli dantys, sutrupintas žandikaulis, nustatyta labai stipri kaklo trauma. Kaip sakė liudininkai, jos veido nebuvo galima atpažinti.

Naujausi straipsniai