Sasha Song ragina nelikti abejingiems onkologinėmis ligomis sergantiems vaikams

Sasha Song / A.Dzimidavičiaus nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-09-07 13:12
Atlikėjas Sasha Song jau ne vienerius metus palaiko onkologinėmis ligomis sergančius vaikus. Jis dalyvauja įvairiuose renginiuose ir akcijose, yra lankęsis ligoninėje, bendravęs su ligoniukais.

„Vėžio tema savaime yra liūdna, todėl žmonėms reikia vilties ir optimizmo. Tikiu, kad savo dainomis, mes, atlikėjai, įkvėpsime mažuosius ir jų šeimas“, – sakė Sasha Song.

Atlikėjas koncertuos „1000 km Širdies žygio“ starto renginyje šį šeštadienį, rugsėjo 10 dieną, Vilniuje, prie Baltojo tilto.

Asmeninė nuotr.
Asmeninė nuotr.

Sasha Song ​ šį mėnesį taip pat ​š​venčia savo 20 metų ant scenos ​ sukaktį​ ​ir ragina visus savo gerbėjus nelikti abejingais. Po koncerto „1000 ​km ​š​irdies ​žygis“, atlikėjas visų lauks šventiniame gimtadienio koncert​e rugs​ėjo 18 d., ​ Kongresų rūmuose. Po šio koncerto dainininkas leisis į turą po Lietuvą.

„1000 km Širdies žygis“ ​ startuoja rugsėjo 10 dieną Vilniuje ir truks iki spalio 21 d. Jis​ skirtas apjungti Lietuvos žmones tam, kad paremti onkologinėmis ligomis sergančius Lietuvos vaikus. ​

Žygis pradedamas koncertu rugsėjo 10 dieną, nuo 13 val.​ prie Baltojo tilto ​.​ ​S​usirinkusiems koncertą dovanos ir kiti atlikėjai – Vilius Alesius-Willux su „Repeseed“, Pushaz, Saulenė Chlevickaitė, Nerijus Liubertas, grupė „Biplan“.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai