Sasha Song pakvietė Stingą vakarienės

Sasha Song atidarė nuosavą džiazo klubą / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2012-04-18 15:18
Dainininkas ir džiazo klubo bei restorano vadovas Dima Šavrovas pastaruoju metu daug laiko praleidžia ne tik scenoje, bet ir savo vardo klube. Vaikinas su savo bendražygiais daug dėmesio skiria klubo interjerui, kokybiškai muzikai ir, žinoma, maistui. Todėl nieko nuostabaus, kad į šią geros auros vietą užsuka ir pasaulinio lygio žvaigždės.

Neseniai Sasha Song džiazo klube ir restorane lankėsi rusų superžvaigždės Nikolajaus Baskovo grupė, praėjusią savaitę vakarieniavo džiazo muzikantas Dominicas Milleris, o netrukus turėtų apsilankyti ir į Lietuvą koncertuoti atvyksiantis Stingas.

„Daug gerų emocijų mūsų komandai suteikė neseniai Vilniuje koncertavusio gitaristo ir gero Stingo bičiulio Dominico Millerio viešnagė Sasha Song džiazo klube. Šis pasaulinio lygio muzikantas buvo maloniai nustebintas mūsų restorano aplinkos, gyrė interjerą ir gardų maistą. Beje, įdomu tai, kad ponas Dominico išreiškė pageidavimą valgyti kuo paprastesnį maistą. Net jei būtume svečiui pasiūlę cepelinų, jis mielai būtų jų paragavęs“, – prisiminęs garsaus užsienio svečio vizitą šypteli Sasha Song.

Po vakarienės D. Milleris neskubėjo išvykti. Jis apsidairė po Sashos Song džiazo klubą, domėjosi ne tik valgytu maistu, bet ir klubo įkūrimo istorija.

„Po visko mudu labai maloniai pasišnekučiavome, kartu nusifotografavome. Dominicas pažadėjo, kad per artimiausius kelis mėnesius dar būtinai čia užsuks. Ir tikrai ne vienas – o kartu su Stingu. Jie kartu groja ir netrukus drauge viešės Lietuvoje, todėl pažadėjo vėl užsukti praleisti vakarą, – pašnekesį su D. Milleriu prisimena Sasha Song. – Aš labai apsidžiaugiau dėl šio įvertinimo ir asmeniškai pakviečiau ponus Dominicą Millerį ir Stingą apsilankyti Sasha Song džiazo klube.“

Dima Šavrovas sako žinąs, kodėl jo vardo džiazo klubas ir restoranas taip traukia kokybiškos muzikos atlikėjus. „Vilniuje yra daug vietų, kur galima gardžiai pavalgyti. Bet mūsų klube lankytojai giria ne tik itin skanų maistą, bet ir ypatingą aurą, kurios nenusipirksi už jokius pinigus. Žmonėms patinka gyvai skambantis džiazas, maloni aplinka ir kokybiškas maistas. Mūsų komandai tai ne tik didžiulis komplimentas, bet ir įpareigojimas toliau stengtis“, – sako džiazo klubo vadovas Sasha Song.

Beje, dainininkas ir verslininkas prasitaria, kad savo džiazo klube laukia visų garsių atlikėjų su komandomis. „Mano tikslas yra pamaitinti visus Lietuvoje viešinčius pasaulinio lygio muzikantus. Todėl kviečiu juos nemokamai pasigardžiuoti skaniausiais patiekalais ir pasiklausyti kokybiškos gyvai atliekamos muzikos“, – sako D. Šavrovas.

Asmeninio arch.nuotr.
Asmeninio arch.nuotr.

 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai