Sasekso ir Kembridžo hercogienės vėl kartu: susitiko dėl ypatingos progos

Hercogienės Meghan ir Catherine laiką leido kartu/Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-03-05 16:19
Sasekso ir Kembridžo hercogienės Meghan bei Catherine po kalėdų laikotarpio ir vėl pasirodė viešumoje drauge. Šį kartą princų Harry ir Williamo žmonas į iškilmes pakvietė karalienė Elizbeth II su sūnumi Charlesu. Minima 50 metų, kai Charlesas yra tituluojamas Velso princu.

Prieš 50 metų karalienės Elizabeth II sūnus, sosto įpėdinis princas Charlesas gavo Velso princo titulą. Tiksliai tai įvyko1958-aisiais, kai jam tebuvo devyneri. Minėjimas vyksta kiek vėliau, nes tikroji data – 1958-ųjų liepos 26 d. 

Pagerbti savo uošvio į Bekingemo rūmus atvyko ir hercogienės Meghan bei Catherine.

Hercogienės Meghan ir Catherine laiką leido kartu/Vida Press nuotr.
Hercogienės Meghan ir Catherine laiką leido kartu/Vida Press nuotr.

Meghan ypatingai progai pasirinko 1043 eurus kainuojantį Amanda Wakeley šviesų paltą ir gėlėtais raštai margintą suknelę.

Catherine prie jos prisijungė pasipuošusi plačia, jos vizitine tapusia šypsena ir mėtų spalvos suknele.

Tai pirmas viešas renginys, kai hercogienės pasirodo drauge po šventinio laikotarpio.

Iki šiol sklandę gandai apie nesutarimus tarp hercogienių, vis dažniau ir efektyviau malšinami. Karališkoji šeima net paprašė pagalbos socialinių tinklų administratorių, kad jie stabdytų melagingų, įžeidžių pareiškimų srautą.

Per tą laiką, kai Meghan tapo princo Harry žmona, kilo įvairiausių apkalbų. Viena, kone labiausiai nagrinėjamų temų, tapo hercogienių Catherine ir Meghan santykiai. Tačiau abi jos jau ne kartą įrodė, kad kartu laiką leisti gali puikiai.

Naujausi straipsniai