Sasekso hercogų sūnus Archie pirmąkart dalyvavo oficialiame susitikime

Meghan Markle ir princas Harry su sūnumi Archie/ SCANPIX nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-09-25 13:06
Šių metų gegužės 6-ąją pirmagimio sūnaus Archie susilaukę princas Harry ir Meghan Markle po truputį sugrįžta į įprastą darbų kasdienybę. Pirmadienį pora pradėjo ilgai lauktą vizitą Afrikoje, kuris yra pirmasis, kaip šeimos. Afrikoje jie viešės dešimt dienų, o sūnelį padės prižiūrėti kartu atvykusi jo auklė.

Pirmąją dieną karališkoji pora lankėsi Keiptaune, kuriame jų laukė tradicinis muzikinis sveikinimas. Prie vietinių pasveikinimo šokio noriai prisijungė ir Harry su Meghan. 

Pirmiausia pora aplankė mergaičių įgalinimo projektus vykdančią bendruomenę, įsikūrusią Niangoje. 

„Šiuo metu svarbiausia apsaugoti moteris ir vaikus, ir to dabar reikia labiausiai, – susirinkusiai bendruomenei kalbėjo Meghan Markle. – Tai klausimus, kuris itin opus visoje Pietų Afrikoje ir pasaulyje. Žinokite, kad mes su vyru atidžiai sekėme kaip jūs gyvenate čia, net ir būdami per atstumą. Visi pokyčiai, kurie vyksta dabar, daromi ne tik dėl to, kad to jums reikia, bet ir dėl to, kad jūs to esate verti“

Meghan prakalbo ir apier mergaičių bei moterų teises: „Tai labai svarbu ir artima man. Didžiąją dalį laiko savo gyvenimo paskyriau kalbėdama apie moterų bei mergaičių teises, nes žinau, kad mes galime daug.“

Trečiadienį Meghan ir Harry pirmagimis Archie, kartu su tėvais dalyvavo pirmame oficialiame savo susitikime su pirmuoju juodaodžiu arkivyskupu Pietų Afrikoje Desmond Tutu. Mažasis Archie keliaudamas į susitikimą ant mamos rankų atrodė puikiai nusiteikęs.

Meghan Markle ir princas Harry su sūnumi Archie/ SCANPIX nuotr.
Meghan Markle ir princas Harry su sūnumi Archie/ SCANPIX nuotr.

„Ačiū arkivyskupui Tutu už šiltą priėmimą. Archie patiko su jumis susipažinti“, – socialinio tinklo paskyroje rašė Sasekso hercogai.

Šią savaitę Sasekso hercogai lankysis Angoloje, Malavyje ir Bostvanoje. Šias vietas jie pasirinko ne šiaip sau – Meghan ir Harry tęs princesės Dianos kadaise pradėtą humanitarinę veiklą. Tiesa, Meghan su sūnumi lankysis tik Pietų Afrikoje ir su vyru susitiks Johannesburge. Jis po Afriką kelionę tęs vienas. 

Užsienio žiniasklaida praneša, kad toks poros žingsnis – princui Harry toliau keliauti vienam – pasirinktas neatsitiktinai. PAR šiuo metu yra viena nesaugiausių pasaulyje vietų moterims. 

Viešėdami Malavyje karališkoji pora prisidės prie labdaros organizacijos skirtos padėti ŽIV ir AIDS sergantiems vaikams. 

Angoloje pora žada aplankytis vietas, kuriose princesės Dianos iniciatyva buvo ieškoma minų, kurios nusinešdavo daugybę vietinių žmonių gyvybių.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai