Sasekso hercogienė Meghan Markle su princu Harry atšoko Dianos dukterėčios vestuves

Meghan Markle ir princas Harry / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-06-17 21:25
Sekmadienį internete aptarinėjamos net tik princesės Dianos dukterėčios Celios McCorquodale vestuvės su Georgu Woodhouse‘u, bet ir neseniai į karališkąją šeimą priimtos Sasekso hercogienės Meghan Markle išvaizda.

Princas Harry kartu su žmona Meghan šeštadienį dalyvavo Harry pusseserės Celios McCorquodale vestuvėse. Lankašyro grafystėje vykusioje puotoje M. Markle pasirodė vilkėdama melsvomis gėlėmis puošta suknele. Hercogienės eisena buvo filmuojama žurnalistų ir keliems net pavyko užfiksuoti, kaip eidama moteris paslysta, tačiau greitai ją išgelbėja pašonėje esantis vyras.

Princo Harry pusseserė ištekėjo Šv. Marijos bažnyčioje. Moteris visus apstulbino prie nuometo ir baltos suknelės priderindama tiarą, kurią kadaise per savo vestuves 1981 metais dėvėjo princesė Diana.

Nuotaka yra vyriausios princesės Dianos sesers, ledi Sarah McCorquodale dukra.

NUOTRAUKAS IR VAIZDO MEDŽIAGĄ IŠ VESTUVIŲ GALITE PAMATYTI ČIA.

Visų dėmesį pasiglemžusi Sasekso hercogienė Meghan su staiga užgriuvusia karališkųjų pareigų našta tvarkosi pavyzdingai.

Štai ir neseniai įvykusi pirma savarankiška kelionė su karaliene Elizabeth II jos neišmušė iš vėžių – vos pasirodžiusi visuomenei Sasekso hercogienė plačiai šypsojosi, noriai bendravo su gerbėjais.

Šį kartą Meghan Markle suknelė buvo sukurta dizainerio Oscaro de la Renta. Suknelės kaina – beveik 4 tūkstančiai eurų. Prie jos priderinusi aukštakulnius kūno spalvos batelius M. Markle atrodė ikoniškai.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai