Sasekso hercogai neigia kaimynams išplatinę bendravimo su pora taisykles

Meghan Markle ir princas Harry
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-08-02 21:17
Šią savaitę užsienio žiniasklaidoje pasklido kalbos neva Vinzoro kotedžuose, šalia princo Harry ir Meghan Markle gyvenantiems žmonėms karališkosios poros prašymu buvo išplatintos bendravimo ir elgesio su kilmingąja pora taisyklės.

Skelbiama, kad Harry ir Meghan pageidauja, kad žmonės jų nekalbintų, taip pat, nesisiūlytų pavedžioti, ar neliestų jų šunų. Išplatintame pranešime rašoma, kad karališkoji pora norėtų, kad kaiminystėje gyvenantys žmonės neprašytų pamatyti jų pirmagimio Archie ar nesisiūlytų esant reikalui jo pagloboti. 

Tačiau Kesingtono rūmai tokius gandus neigia. Esą nei princas Harry, nei Meghan Markle „neturi nieko bendra su šiomis taisyklėmis ir jas girdi pirmą kartą“. 

„Būtų juokinga, jeigu tai nebūtų per daug perspausta“, – naujienų portalui „The Sun“ sakė vienas karališkosios poros kaimynų. 

Princas Harry ir M. Markle Vinzore įsikūrė dar prieš gimstant sūnui – balandžio mėnesį.

Vinzoro namai, kuriuose gyvena Sasekso hercogai yra įsikūrę kiek daugiau nei už valandos kelio nuo Bakingemo rūmų. Anot naujienų portalo Elle.com šaltinio, pora džiaugiasi galintys kūdikį auginti privatesnėje aplinkoje: – „Meghan ir Harry yra labai laimingi galėdami pradėti savo gyvenimą kartu. Jie labai džiaugiasi, kad jų vaikas gali džiaugtis privatesniu gyvenimu, toliau nuo „auksinio narvelio“.

Naujausi straipsniai