Sasekso hercogai mini vestuvių metines: dalijasi išskirtinėmis vestuvių akimirkomis

Princo Harry ir Meghan Markle vestuvių akimirkos / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-05-19 16:18
Meghan Markle ir princas Harry švenčia vestuvių metines. Lygiai prieš metus, Šv. Jurgio koplyčioje, Meghan tapo Didžiosios Britanijos princo žmona. Ypatinga proga neseniai pirmagimio susilaukusi pora pasidalijo išskirtiniais, dar niekur nematytais kadrais.

„Laimingų pirmųjų vestuvių metinių jų didenybėms, Sasekso hercogienei ir hercogui”, – štai toks užrašas šiandien puikavosi oficialiame karališkosios poros instagramo puslapyje. Meghan su Harry savo gerbėjus metinių progą pradžiugino nematytais kadrais iš įsimintinųjų karališkųjų vestuvių. Ten užfiksuota įspūdinga suknele pasidabinusi Meghan su vyru, mažosios Catherine ir princo Williamo atžalos, kiti garbūs svečiai.

Žmonės.lt primena, kad Harry prie altoriaus pasitiko Meghan lygiai prieš metus, gegužės 19-ąją. Vestuvinę Meghan Markle suknelę sukūrė britų dizainerė Clare Waight Keller. Ji – pirmoji moteris per visą „Givenchy“ istoriją, tapusi šių mados namų vadove. Jaunąją puošė Clare Waight Keller kūrinys ir karališkosios relikvijos. Ilgą veliumą prilaikė Karalienės Mary tiara, inkrustuota deimantais. Tiara buvo sukurta 1932-aisiais, o jos pagrindinė puošmena mena dar XIX amžių.

Į Šv. Jurgio koplyčią Meghan Markle išvyko vienu automobiliu su savo motina Doria Ragland. Jos įsėdo į juodą Rolls-Royce Phantom IV automobilį, kuris buvo sukurtas 1950-aisiais Karalienei Elizabeth II. Tuo pačiu automobiliu prieš septynerius metus į savo vestuves vyko ir princo Williamo nuotaka Catherine.

Tuo tarpu jaunikis į vestuves atvyko kartu su broliu princu Williamu. Jis šiose vestuvėse eina garbingas vyriausiojo pabrolio pareigas. Abu vyrai vestuvių proga pasipuošė karinėmis uniformomis. Ilgai buvo spėliojama, ar princas Harry nusiskus barzdą – draudžiama vilkėti karinę šventinę uniformą ir būti su barzda. Tačiau princams, bent jau per jų vestuves, gali galioti išimtys – taip nusprendė Karalienė Elizabeth II.

Naujausi straipsniai