Sasekso hercogai grįžo iš atostogų: dėkoja Kanadai už šiltą priėmimą

Sasekso hercogai grįžo iš atostogų/„Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-01-08 09:04
Gražiausias metų šventes britų karališkosios šeimos nariai – Sasekso hercogai – sutiko ne kaip įprasta Didžiojoje Britanijoje, o viešėdami Kanadoje. Joje princas Harry ir Meghan Markle kartu su sūneliu Archie mėgavosi vienas kito draugija, Meghan mamos dėmesiu ir poilsiu nuo karališkųjų pareigų. Tačiau laikas sugrįžti ir kibti į darbus.

Antradienio popietę princas Harry su Meghan Markle pasirodė Londone, Kanados namuose. Juose jie susitiko su Janice Charette, vyriausiąja Kanados komisijos narė ir jos komanda. Sasekso hercogai savo apsilankymu padėkojo „už šiltą Kanados svetingumą ir paramą“. 

Karališkoji pora taip pat apsilankė ir Kanados galerijoje, kurioje susipažino su kanadietės menininkės Skawennati naujausia paroda.

Sasekso hercogai grįžo iš atostogų/„Scanpix“ nuotr.
Sasekso hercogai grįžo iš atostogų/„Scanpix“ nuotr.

„Meghan džiaugėsi, kad viskas buvo nuostabu. Jie abu atrodė labai pailsėję ir atsipalaidavę“ , – sakė iš Ontarijo kilęs  Jamie'is Weare'as. „Jie tokie gražūs, nuo sklinda nuostabi aura. Meghan ir Harry tokie draugiški ir pozityvūs“, – pridėjo kiti porai artimi šaltiniai.

Apie žiemos švenčių sutikimą Kanadoje Meghan su Harry neatviravo. Dėl saugumo sumetimo apie kelionę buvo kalbama labai nedaug, o oficialus rūmų šaltinis tik patvirtino žinią, kad Sasekso hercogai viešės šioje šalyje:

„Sprendimas pasisvečiuoti Kanadoje atspindi, kokia svarbi jiems yra ši valstybė. Sasekso kunigaikštis daugybę metų lankydavosi Kanadoje. Ši šalis septynerius metus, prieš tampant karališkosios šeimos nare, buvo namai ir kunigaikštienei Meghan. Jie mėgaujasi kanadiečių svetingumu ir nuostabiais gamtos vaizdais kartu su sūneliu Archie“.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai