Šarūno Jasikevičiaus sūnui Lukui suėjo 10-imt: žmona Anna-Douka pasidalijo jautriu įrašu

Šarūnas Jasikevičius su žmona Anna-Douka ir vaikais Aila bei Luku / Irmanto Gelūno ir socialinių tinklų nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2022-01-26 15:54
„FC Barcelona“ krepšinio trenerio Šarūno Jasikevičiaus ir jo žmonos Anna-Douka Jasikevičius namuose – džiugi šventė. Sausio 26 dieną 10-ąjį gimtadienį mini jų sūnus Lukas. Ta proga Šarūno žmona Anna mintimis nusikėlė 10 metų atgal ir jautriai aprašė tą dieną, kai ant rankų pirmąkart laikė jųdviejų antrąją atžalą.

Krepšinio trenerio Šarūno Jasikevičiaus žmona Anna-Douka Jasikevičius socialiniame tinkle „Instagram“ pasidalijo įrašu ir mintimis nusikėlė į 2012 metų sausio 26-ąją, kai gimė jųdviejų sūnus Lukas.

„Prieš 10 metų, išvakarėse, buvau Eurolygos rungtynėse Atėnuose ir stebėjau tavo tėtį žaidžiant krepšinį. „Panathinaikos“ – Kazanės „Unics“. Po žaidynių mes vykome tiesiai į ligoninę...“ – savo įrašą tokiais žodžiais pradėjo Anna Douka-Jasikevičius.

„Kitą rytą pirmą kartą laikėme tave ant rankų. Tu skubėjai ateiti į šį pasaulį. Prisimenu, gydytojas atėjo manęs (ir tavęs) apžiūrėti, ir pasakė, kad tu į šį pasaulį neateisi dar kelias valandas... Bet nusprendei padaryti taip, kaip tau geriau. Po 30 minučių, 11:20 tu gimei! Kasdien esu dėkinga už tai, kas tu esi, ir taip didžiuojuosi matydama kuo tampi… Tu esi ypatingas ir nepakartojamas, Lukai!

Su 10-uoju gimtadieniu, mano vaikeli!“ – sūnų gimtadienio proga sveikino Šarūno Jasikevičiaus žmona Anna.

Anna-Douka pasidalijo ir šeimos nuotraukomis:

Žmonės.lt primena, kad Šarūno ir Anna sūnus Lukas – ne vienintelė poros atžala. Jiedu augina ir vyresnėlę dukrą Ailą, kurios susilaukė 2010-ųjų rugsėjį. 

Šarūnas Jasikevičius ir Anna-Douka aukso žiedus sumainė 2017 metų liepos mėnesį. Vestuvės, kaip ir piršlybos, įvyko Graikijoje. 2015 metais pora čia atostogavo, kai Šarūnas ištraukė žiedą ir pasipiršo savo dviejų vaikų motinai. Paslaptį apie įvykusias sužadėtuves pora tąsyk sugebėjo išlaikyti net kelis mėnesius – tik spalį Anna viešai pasigyrė žengusi santykiuose svarbų žingsnį.

Nors svarbiausios Jasikevičių šventės vyko Graikijoje, Anna žiniasklaidai yra ne kartą sakiusi, jog jos širdyje svarbią vietą užima ir Lietuva.

Fotogalerija:

Naujausi straipsniai

Slaugos namai Trakuose / Įstaigos nuotr.

Reklama