Šarūno Jasikevičiaus namuose jau kvepia Kalėdomis: „Mes pasiruošę“

Šarūnas Jasikevičius su vaikais / Socialinių tinklų nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-12-11 09:02
Buvusio krepšininko, Kauno „Žalgirio“ trenerio Šarūno Jasikevičiaus namuose jau prasidėjo pasiruošimas gražiausioms metų šventėms. Socialiniuose tinkluose vyras pasidalijo kalėdinės eglutės puošimo akimirkomis ir kaip mat spėjo užkariauti gerbėjų širdis.

Nors šis sezonas „Žalgirio“ treneriui kaip niekada sunkus, kalėdinės dvasios namuose nevalia pamiršti. Kartu su mylimąja Anna Douka-Jasikevičius, sūnumi Luku ir dukra Aila – visi kartu – šypsosi pozuodami prie savo namų žaliaskarės.

„Puikiai praleista popietė. Esame pasiruošę atostogų sezonui“, – prie šventinių nuotraukų rašė Š. Jasikevičius.

Retai apie šeimą pasakojantis Š. Jasikevičius yra prisipažinęs, kad norėtų labiau kontroliuoti savo emocijas. Bet ne krepšinio aikštelėje, o gyvenime. „Namuose žmonai nusileidžiu, bet savo komandos žaidėjams – jokiu būdu, nes žinau, kad priešininkai jiems jokių nuolaidų nedarys.“

Ar dėl audringo temperamento gauna pastabų iš žmonos, mamos? „Ir mama, ir žmona sako... „Vėl pametei galvą per rungtynes“, – sako Anna. Mama antrina: „Šarūnai, negražiai atrodė.“ Žinau, mama, žinau, Anna, o ką daryti? Seniai susitaikiau su savo minusais, – pripažįsta Šarūnas. – Nors kai darbe išsikraunu, namie esu gerokai tylesnis.“

Šarūnas sako, kad ir vaikams yra griežtas. Tad jei septynerių Aila ir penkerių Lukas ką ne taip padaro, būtinai iš tėčio tai išgirsta. Užtat žmona yra kantresnė, linkusi viską išaiškinti, kas ir dėl ko. „Manau, kad balansas šeimoje išlaikytas“, – šypsosi.

O kokia yra Anna? „Anna – mano kelias į ramybę ir normalumą. Ji labai šilta moteris, o jos geroji energija persiduoda man. Žinoma, turime ir savų problemų, pasipykstame, bet kiek esu turėjęs draugysčių, nė vienos negalima lyginti su šia“, – gražių žodžių žmonai negaili Šarūnas.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai