Šarūnas Marčiulionis vedė savo mylimąją Laurą Mikelionytę

Šarūnas Marčiulionis ir Laura Mikelionytė / Mariaus Žičiaus nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2012-03-19 18:16
Kelerius metus draugavę 47-erių Šarūnas Marčiulionis ir 30-metė Laura Mikelionytė savo santykius ryžosi įteisinti oficialiai – pora sukūrė šeimą.

Šiuo metu Š.Marčiulionis ir L.Mikelionytė yra išvykę iš Lietuvos. Žmonės.lt žiniomis, pora vieši JAV. Šioje šalyje kovo 10 dieną ir įvyko poros vestuvės. Šį faktą portalui Žmonės.lt patvirtino pats Š.Marčiulionis, telefonu padėkojęs už sveikinimus tuoktuvių proga.

Š.Marčiulionio ir L.Mikelionytės draugystę žiniasklaida paviešino 2006-aisiais. Tuomet dirbusi Šarūno Marčiulionio krepšinio akademijos vadybininke, vėliau Laura ėmė vadovauti akademijos ryšių su visuomene skyriui. Š.Marčiulionis ir L.Mikelionytė 2010-aisiais Vilniuje atidarė sporto barą „Stars & Legends“. L.Mikelionytė tapo šio baro direktore.

Žurnalui „Žmonės“ vienas garsiausių Lietuvos krepšininkų yra prisipažinęs, kad Laura jam – ne tik gyvenimo moteris, bet ir pirmoji padėjėja, pagalbininkė, patarėja.

Trys vaikai

Š.Marčiulionis iš pirmosios santuokos su Ingrida Reinikova turi jau 25-erių sulaukusią dukrą Kristę, kuri gyvena JAV ir siekia magistro laipsnio Niujorke, Kolumbijos universitete. Antrą vaiką garsiam krepšininkui pagimdė 1996-ųjų Mis Lietuva Sandra Chlevickaitė – sūnui Augustui netrukus sueis 10 metų. Trečią vaiką – dukterį Urtę – 2005 metų rugsėjį Š.Marčiulioniui pagimdė tuometinė draugė Kotryna Kirdeikytė.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai