Šarūnas Jasikevičius palieka Kauno „Žalgirį“: keliasi į Barseloną

Šarūnas Jasikevičius / Teodoro Biliūno nuotrauka / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-07-02 10:05
Vyriausiasis „Žalgirio“ treneris Šarūnas Jasikevičius netrukus treniruos „Barcelonos“ krepšinio komandą, praneša „BasketNews.lt“.

Kauno „Žalgirio“ komandą į pergales vedęs Šarūnas Jasikevičius kelsis į Ispaniją, kur savo žinias ir praktiką perduos „Barcelonos“ krepšininkams.

 

Pasak anksčiau minėto tinklalapio „BasketNews.lt“, strategas pasiekė susitarimo ir taps vyriausiuoju Ispanijos komandos treneriu.

Lietuvis pakeis „Barcelonos“ sportininkus treniravusį Svetislavą Pešičių, apie kurio pasitraukimą viešai pranešta liepos 1-ąją. 

„Žalgirio“ trenerį Šarūną Jasikevičių labiausiai apibūdina jo ekspresyvus charakteris. Tačiau būtent dėl to savitumo Šarūnas – tiek daug pasiekęs ir taip garbinamas sirgalių. 

2018 metais Šarūnas Jasikevičius prezidentūroje už savo indėlį į Lietuvos sporto pasaulį pagerbtas Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino ordino Didžiuoju kryžiumi. Š.Jasikevičius savo gimtojo miesto komandą vedė į daugybę pergalių, dabar strategas žengia tolyn ir savo žiniomis bei talentu dalysis su Ispanijos žaidėjais. 

Naujausi straipsniai