Šarūnas Jasikevičius ir Anna Douka medų kopinėja Afrikoje. Ką reiktų žinoti apie safarį?

Anna Douka safaryje / „Instagram“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-07-29 22:51
Prieš savaitę Graikijoje vestuves atšokęs „Žalgirio“ treneris Šarūnas Jasikevičius (41) su išrinktąja Anna Douka (31) išvyko kopinėti medaus. Povestuvinei kelionei pora išsirinko ne romantišką salą su baltu smėliu ir palmėmis, o... Afriką.

Anna Douka pasidalijo socialiniuose tinkluose keliomis akimirkomis iš safario. Iš nuotraukų akivaizdu, kad pora iš arti išvydo zebrus, dramblius ir žirafas.

Oops..traffic..

A post shared by Anna Douka (@annadouka) on

Nature ????

A post shared by Anna Douka (@annadouka) on

Jasikevičių kelione rūpinasi agentūra „&Beyond“, pristatanti save kaip prabangių kelionių po Afriką, Aziją ir Pietų Ameriką organizatorių. Afrikoje įmonė organizuoja keliones 12 skirtingų šalių.

„Mūsų kelionėse svarbiausia išpildyti jūsų svajones. Net tas, kurios atrodo neįgyvendinamos“, – savo tinklalapyje skelbia „&Beyond“.

Populiariausia po Afriką keliauti laikotarpiu nuo liepos pradžios iki rugsėjo pabaigos. Šiuo metu Kenijos nacionalinis parkas sužaliuoja, čia galima stebėti antilopių gnu migraciją, jų persikėlimą per krokodilų knibždančius vandens telkinius. Tuo tarpu Pietinės Afrikos nacionaliniuose parkuose šiuo laikotarpiu yra gerokai sausiau.

Pasak goafrica.lt, liūtą, leopardą, buivolą, raganosį ir dramblį per vieną išvyką lengviausia pamatyti Masai Maros nacionaliniame parke Kenijoje, Kriugerio nacionaliniame parke PAR ir Serengečio nacionaliniame parke Tanzanijoje. Tanzanijoje taip pat galima išvysti šimpanzių, o gorilas atrasite Ruandoje, Ugandoje arba Gabone. Pamatyti juodąjį raganosį galima Etošos nacionaliniame parke, Kriugerio nacionaliniame parke ir Čiobės nacionaliniame parke.

Jei vis dėlto į Afriką keliauti nesiruošiate, laukinius šio žemyno gyvūnus pamatyti galite portalo Žmonės.lt nuotraukų galerijoje.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai