Sarkastiškasis Deadpool sugrįžta į ekranus: išvyskite naujausią filmo anonsą

Deadpool ir Kolosas / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-02-09 19:45
Gegužės verta laukti. Vieni jos laukia dėl karališkų princo Harry ir Meghan Markle vestuvių, o kiti – dėl svarbiausios „Marvel“ premjeros. Gegužės 18-ąją į kino teatrus sugrįš prieštaringiausias komiksų herojus Deadpool. Trečiadienį buvo pristatytas naujausias „Deadpool 2“ anonsas.

782,6 mln. JAV dolerių uždirbusi pirmoji franšizės dalis „Deadpool“ (2016) jau subūrė didelį ratą gerbėjų. To geriausias įrodymas – vos per valandą antrosios dalies anonsą feisbuke peržiūrėjo beveik 1 mln. žmonių.

Filmo anonsas toks pat sarkastiškas, kaip ir jo pagrindinis herojus. Jis pašiepė tradicinius veiksmo filmų anonsus dėl jų perdėto dramatizmo ir parodė visiškai priešingą anonso versiją – Deadpool surengė lėlių teatrą.

Priešingai ne kiti pasaulį gelbėjantys jo kolegos – Deadpool yra labai dviprasmiška asmenybė, nė neslepianti, kad jis nėra labai doras žmogus. Sarkastišką ir dažnai žiaurų personažą šiame filme vaidina patyręs „Marvel“ komiksų herojus – aktorius Ryanas Reynoldsas.

„Smagu kurti filmus pagal komiksus. O čia – „Deadpool“. Jo filmavimo aikštelėje visi juokavo, linksmai leido laiką, daug smaginosi ir improvizavo. Ryanas Reynoldas yra tikras Deadpool. Nemanau, kad yra geresnis aktorius, kuris galėtų jį suvaidinti“, – sakė gruodį Lietuvoje, „Comic Con Baltics“ festivalyje, viešėjęs Koloso aktorius Stefanas Kapičičius. Viešnagės metu jis atskleidė, kad pusę Deadpool citatų filme sugalvojo pats R.Reynoldsas filmavimo metu.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai