„ŠarkA“ žada gerbėjams intriguojančius koncertus ir dalijasi įvaizdiniu vaizdo klipu

„ŠarkA“ / FFAKERS nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-08-11 16:17
Projektas „ŠarkA“ dalinasi naujos koncertinės programos įvaizdiniu vaizdo klipu, kuriuo intriguoja ir kviečia visus į Klaipėdą.

Merginos Gintarė Valaitytė ir Ieva Stasiulevičiūtė likusios Šarkų lizde vienos, nusižiūrėjo ir prisijaukino jauną bei perspektyvų Tomą Legenzovą ir tada jie ėmė viską daryti kartu.

Nuo to laiko trijulė nenustoja stebinti savo muzikos ir stiliaus eksperimentais ir teigia, kad per šiuos metus:  repeticijų salėje praleido 449 valandas, pristatė 3 autorinius kūrinius, nufilmavo 1 neplanuotą vaizdo klipą, aplankė tik 3 mados renginius, 7 kartus pakeitė savo plunksnas, atsikratė 19kg, sukūrė savo vardo kepurėlę, sudalyvavo 5 fotosesijose, turėjo 1001diskusija, 4 kartus keitė plaukų spalvą, atsisakė 6 keistų pasiūlymų, išgėrė dvigubai daugiau kavos, telefonu tarpusavyje prakalbėjo labai daug minučių ir nei vieno karto nesuabejojo pasirinkimu – vietoj ilgakojės blondinės i grupę priimti seksualų brunetą.

„Buvo verta!“ – vienbalsiai sušunka trijulė ir kviečia visus į koncertą rugpjūčio 15d., Klaipėdoje,kurio metu pristatys naują programą „Ar girdi mane“.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai