„ŠarkA“ merginų planuose – naujas singlas gerbėjams

Kristina Ivanova, Gintarė Valaitytė, Ieva Stasiulevičiūtė / Luko Balandžio nuotr.
Autorius: Justina Dirsė
Publikuota: 2012-06-10 13:00
„Vasaros darbai ir turas – neatsiejami nuo automobilio, nes mes jame tiesiog apsigyvename“, – dar neseniai portalui Žmonės.lt pasakojo projekto „ŠarkA“ merginos. Nepaisant tokio įtempto grafiko, dainininkės Kristina Ivanova (24), Ieva Stasiulevičiūtė (23) ir Gintarė Valaitytė (28) ne tik į aibę koncertų suspėja, bet ir svajoja savo singlu gerbėjus pamaloninti.

„Iš tiesų ši vasara mums trims bus ypatingai sunki, nes kiekvieną savaitę turėsime po tris arba keturis koncertus. Lietuvoje šią vasarą rengsime du turus. Šalia to dar turime ir užsakomųjų koncertų bei šiek tiek koncertuosime ir pajūryje. Trumpiau tariant, visą Lietuvą išmaišysime skersai ir išilgai, – portalui Žmonės.lt pasakojo G.Valaitytė. – Tokia užimta vasara ir du turai mums kaip grupei – labai į naudą dėl „susigrojimo“. Pasižiūrėsime, ar viena kitai neatsibosime“.

Merginos atviravo, kad jau sulaukė pripažinimo ir ima ne visus joms siūlomus koncertus, bet atsirenka sau patinkančius. Pasvėrusios pinigų, nuovargio ir malonumo santykį, jos nusprendė, kad neverta plėšytis.

Ieva pašmaikštavo, kad jos pajūryje nekoncertuoja, nes per mažai moka, tačiau tame yra dalis tiesos.

„Pajūryje mes koncertuosime, manau, mažiausiai. Ieva pašmaikštavo, kad mes pajūryje nekoncertuojame, nes per mažai moka, tačiau tame yra dalis tiesos. Šią vasarą nusprendėme labai atsakingai atsirinkti koncertus. Be to, paskaičiavom visus už ir prieš: laiko sąnaudas, nuovargį bei pinigus ir tikrai renkamės, kur norime važiuoti koncertuoti. Todėl neimame viso kiekio koncertų pajūryje“, – sakė K.Ivanova. Jai antrindama Gintarė tikino, kad ir praėjusią savaitę merginos išbraukė daug koncertų, nes kiti užsakovai paprasčiausiai pasiūlė geresnius pinigus ir joms „vasara yra visiška, grubiai tariant, „šienapjūtė“.

Luko Balandžio nuotr.
Luko Balandžio nuotr.

Kristina patikino, kad „šarkos“ turi labai daug idėjų ir „vis kuria, nestovi vietoje ir leidžia sau improvizuoti“. Šiuo metu merginos turi 7-ias savas dainas, o net ir pasirinkdamos dainuoti kitų atlikėjų dainas jos pasidaro savo aranžuotę. Maža to, merginos savo gerbėjus greitu laiku nori pamaloninti netikėta staigmena – projekto „ŠarkA“ singlu.

„Žadėjau nesakyti, bet turime tokią vieną svajonę – išleisti singlą. Mes puikiai žinome, kad šiuo metu albumus leisti neapsimoka, nes viską galima rasti internete ir jei leistume, tai nebent dėl savęs. Turiu omenyje, kad mes pasvajojame, pasėdime, pasikalbame... Kita vertus, kompaktinė plokštelė, galbūt, yra artimoje ateityje“, – savo svajomis dalijosi Gintarė.

Siūlome pasiklausyti projekto „ŠarkA“ naujos dainos „Gerumo aitvarai“:

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai