„ŠarkA“ merginos kviestinės publikos akivaizdoje išbandė naujovišką treniruotę su diržais

Treniruotės akimirka / Gretos Skaraitienės nuotr.
Autorius: Karina Ziminaitė
Publikuota: 2012-09-25 19:14
Sportiškai praleisti antradienio vakarą pasiryžo būrys žinomų žmonių – į naujoviškos TRX funkcinės treniruotės su diržais pristatymą atkeliavo „ŠarkA“ merginos, „Naujos pupytės“, „Studentė“ Ineta Puzaraitė, Aistis Mickevičius ir kiti.

Vakarą sostinės klube „Impuls“ pradėjo sportinės aprangos nepamiršusios „ŠarkA“ dainininkės Gintarė Valaitytė, Ieva Stasiulevičiūtė ir Kristina Ivanova. Švytėdamos, su plačiomis šypsenomis ir gera nuotaika atlikėjos darė trenerių rodomus judesius ir visą salę užpildė geromis emocijomis. Kad ir apsirengęs džinsais, pamėginti naujuosius pratimus su diržais ryžosi ir Nerijus Juška. Sportiškai apsirengęs buvo ir Mindaugas Mickevičius-Mino, tačiau jis mieliau žaidė kamuoliu su Ineta Puzaraite, nei treniravosi prie diržų.

Gretos Skaraitienės nuotr.
Gretos Skaraitienės nuotr.

„Naujos pupytės“ – Skaistė Steikūnaitė, Ingrida Kolytė ir Neringa Šiaudikytė – iš tolėliau stebėjo treniruotę, tačiau smalsiai dalyvavo vėliau vykusiame aukcione. Diržas-centimetrius gautas iš „Naujų pupyčių“ buvo parduotas už 50 Lt Inetai Puzaraitei.

Dainos Gudzinevičiūtės diržą-olimpietį įsigijo klubo „Impuls“ vadovas Vidmantas Šiugždinis. Mantas Wizard aukcionui paaukojo Las Vegase pirktą diržą ir net parodė magišką  triuką.

Blizgų Viktorijos Engelgard-Bajor diržą įsigijo Mino, susidomėjimo netrūko ir Inetos Puzaraitės diržui, kuriuo kadaise ji buvo prigrasinusi seseriai Irūnai. Toreodoro diržą iš spektaklio „Karmen“ aukcionui atidavė Nerijus Juška. Šį daiktą įsigijo aktorius Aistis Mickevičius.

Siūlant grupės „ŠarkA“ diržą aktyviausiai aukcione dalyvavo pačios atlikėjos, tačiau galiausiai aksesuarą įsigijo V.Šiugždinis už 125 Lt.

Visi aukciono metu surinkti pinigai bus skirti Vilniaus „Šaltinio“ pagrindinės mokyklos sporto salės įrengimui.

Gretos Skaraitienės nuotr.
Gretos Skaraitienės nuotr.

 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai