„ŠarkA“ merginos ir Kristiną Ivanovą pakeitusi Liepa Mondeikaitė išbandė nuotakų makiažą

„ŠarkA“ merginos ir Liepa Mondeikaitė virto nuotakomis / Irmanto Gelūno / 15min nuotr.
Autorius: Karina Ziminaitė
Publikuota: 2012-03-28 16:19
Ryškiu sceniniu makiažu stebinti mėgstančios grupės „ŠarkA“ merginos Ieva Stasiulevičiūtė ir Gintarė Valaitytė šįsyk tapo alternatyvaus vestuvių makiažo modeliais. Į savo komandą jos pasikvietė dainininkę Liepą Mondeikaitę, kuri, pasak atlikėjų, pakeitė pabėgusią nuotaką – Kristiną Ivanovą.

G.Valaitytė juokėsi jau trečiąsyk pasipuošusi vestuvine suknele, tačiau vylėsi, kad ne paskutinį – ji svajoja atšokti ir tikras vestuves. „Tikiuosi, per vestuves sugalvosime ką nors įdomesnio ir labai tikiuosi, kad nuotakos suknelę dar užsivilksiu“, – šypsojosi ji. L.Mondeikaitė taip pat prisipažino anksčiau sykį dainavusi vilkėdama nuotakos suknele. Šventiškai padažytas ir sušukuotas merginas specialioje fotosesijoje įamžino fotomeninkas Viktoras Morozovas.

Irmanto Gelūno / 15min nuotr.
Irmanto Gelūno / 15min nuotr.

Kaip pasakojo G.Valaitytė, kiekvienai iš jų trijulės makiažo trenerė ir teisėja Birutė Pajedienė makiažą kūrė maždaug po pusantros valandos.

„Make Up For Ever“ seminaro puošmenomis tapusios grupė „ŠarkA“ narės mėgino slapukauti, kad tyčia pasikvietė L.Mondeikaitę į savo projektą, tačiau išsidavė, kad K.Ivanova šiuo metu yra išvykusi į Azerbaidžaną.

„Kas paskutinė, ta neištekės“, – linksmai bėgdamos koridoriumi juokavo merginos. I.Stasiulevičiūtė šmaikštavo, kad būti nuotaka jau tapo jų gyvenimo būdu.

„Mes ne grupė, o projektas. Ką, blogai trise atrodom? Liepa yra mūsų projekte. Kodėl gi kartu ir neuždainavus?“ – juokais kalbėjo G.Valaitytė.

Irmanto Gelūno / 15min nuotr.
Irmanto Gelūno / 15min nuotr.

 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai