„ŠarkA“ merginos apie gyvenimą ant ratų: „Vairuodamos galime net blakstienas prisiklijuoti“

Projekto „ŠarkA“ pasirodymas / Luko Balandžio nuotr.
Autorius: Justina Dirsė
Publikuota: 2012-05-24 18:13
Jų sceniniai apdarai visuomet padabinti akį traukiančiais blizgučiais, o susėdusios duoti interviu ima čiauškėti, juokauti ir krizenti. Matyt, Kristina Ivanova (24), Ieva Stasiulevičiūtė (23) ir Gintarė Valaitytė (28) ne be reikalo savo projektą pavadino „ŠarkA“. Gera nuotaika ir optimizmu trykštanti trijulė gali nenustodamos pasakoti apie savo koncertinius turus, nuotykius, muziką ir net automobilius.

Ketvirtadienio popietę, po koncerto parodų ir konferencijų centre „Litexpo“ dainininkės pozavo prie eksponuojamų automobilių ir juokais užsiminė, kad vieno vilkiko su puspriekabe joms užtektų tik bateliams. Po kelių minučių, jau surimtėjusios merginos pasakojo, kad beveik į visus koncertus jos vyksta Gintarės „Mini Cooper“ automobiliu.

„Visi stebisi, kaip jūs čia telpate, nes „cooperio“ bagažinė yra metras ant pusės metro. Įsivaizduokite, į ją telpa visi mūsų koncertiniai drabužiai ir ne tik. Kažkas net pasakė, kad „jūsų minis yra guminis“, nes telpa ne tik lagaminai, bet mes ir pačios“, – viena per kitą pasakojo merginos.

Prakabus apie lagaminus Ieva su Gintare laidė juokelius apie Kristinos įprotį į kelionę pasiimti didžiulį lagaminą. Ir visai nesvarbu kokiam laikui dainininkė vyktų koncertuoti, ji pasiima daiktų tiek, kad užtenka visoms.

„Pavyzdžiui, mes su Ieva važiuodamos vienai dienai pasiimame tik dantų šepetukus, o Kristina... Ar vienai dienai, ar dviems – pasiima didžiulę tašę, bet tada mes jos vis prašome paskolinti daiktų“, – besijuokdama pasakojo Gintarė. Tačiau Kristina suskubo pasiteisinti: „Aš visada pagalvoju už visas. Jei kuri nors neturi pižamos, aš visada turiu, ką paskolinti. Be to, į kelionę aš pasiimu ne vieną šiltų kojinių porą, o tris... Maža ką, galbūt kuriai nors bus šalta.“

Galbūt todėl parodoje merginos labiausiai ir žavėjosi didžiuliu vilkiku. Tačiau Gintarė griežtai tarstelėjo, kad savo miniatiūrinio automobilio niekada neiškeistų į panašų gremėzdą. O jei toji jos mažytė mašinytė dar ir vintažinis kabrioletas būtų, dainininkė ir į savo vestuves nesibodėtų su ja vykti.

„Aš nežinau kodėl, bet mano „Mini Cooper“ – jau antrasis mano mažiukas automobilis. Taip pat turiu silpnybę senovinėms mašinoms. Pavyzdžiui, į savo vestuves norėčiau atvažiuoti su vintažiniu, senovišku kadilaku. Kol kas šios mašinos nekeisčiau į nieką, nebent į „Mini Cooper Countryman“, bet jis daug pinigų kainuoja“, – juokėsi Gintarė. Tačiau Ieva, optimistiškai jai tarstelėjo: „Dieve, pora koncertų ir bus“.

Nenumaldomai artėjant vasariniam koncertų įkarščiui „ŠarkA“ narės pasakojo, kad šio sezono metu jos praktiškai pusę savo laiko laiko praleidžia automobilyje. Todėl vairuodamos merginos spėja ir užkąsti, ir, prireikus, blakstienas prisiklijuoti.

„Vasaros darbai ir turas – neatsiejamas nuo automobilio. Mes jame tiesiog apsigyvename: valgome automobilyje, dažomės automobilyje ir pusę savo laiko praleidžiame taip pat automobilyje Aš jau net išmokau blakstienas prisiklijuoti vairuodama. Gintarė gali užsitepti pudrą, o Kristina absoliučiai visą makiažą gali pasidaryti“, – patvirtino Ieva.

Dainininkės džiaugėsi, kad tiek laiko važinėjant iš vieno Lietuvos miesto į kitą, dar nė vienai neteko keisti automobilio rato. O netikėtų įvykių kelyje tikrai būta: nuo fotosesijos rapsų lauke iki didelio it dramblys briedžio ant kelio.

„Praėjusią savaitę paryčiais važiavome iš koncerto Ventoje. Važiuojame trise, plepame, nei viena nemiega. Apie 20 kilometrų už Šiaulių, kitoje kelio pusėje matome – stovi toks didžiulis briedis su ilgomis kojomis. Jis visiškai nejudėjo. Mes sustojome, rankos drebėt pradėjo jį pamačius. Briedžio kojos buvo tokios ilgos, kad „Mini“ būtų tiesiog jam tarp kojų pravažiavęs ir nekliudęs“, – apie nutikimą pasakojo Gintarė.

Luko Balandžio nuotr.
Luko Balandžio nuotr.

 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai