Sarah Jessica Parker su M. Brodericku mini vestuvių metines: „Nuėjome ilgą kelią“

Sarah Jessica Parker ir Matthew Broderickas/„SCANPIX“ ir socialinių tinklų nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-05-20 17:31
Antradienį, gegužės 19 d., serialo „Seksas ir miestas“ žvaigždė Sarah Jessica Parker kartu su aktoriumi Matthew Brodericku minėjo 23-iąsias vestuvių metines.

Minėdama 23-ąsias vestuvių metines kartu su 58-erių M. Brodericku, 55-erių aktorė Sarah Jessica Parker savo „Instagram“ paskyroje pasidalijo poros nautrauka, daryta prieš daugelį metų.

„2020 metai, gegužės 19 diena. 23 metai. Mes nuėjome ilgą kelią", – paskelbusi nuotrauką rašė aktorė.

View this post on Instagram

May 19th, 2020 23 years. We've come a long way baby. X, SJ

A post shared by SJP (@sarahjessicaparker) on

Dar balandžio mėnesį „Girlboss Radio“ laidoje Sarah atskleidė ilgos santuokos paslaptį.

„Mūsų santykiuose yra šiek tiek paslapties, man patinka, kad apie savo vyrą žinau ne viską. Būdami kartu išsaugome savo privatumą. Tikriausiai svarbiausia suprasti, kad nereikšmingi dalykai, iš tiesų yra nereikšmingi. Kita vertus, santykiai yra sudėtingas dalykas – tikiu, kad kartais vienas kitą erziname, tačiau taip pat ir didžiuojamės vienas kitu“, – teigė aktorė.

Sarah Jessica Parker ir Matthew Broderickas/„SCANPIX“ nuotr.
Sarah Jessica Parker ir Matthew Broderickas/„SCANPIX“ nuotr.

Aktorių pora susituokė 1997 m., Manhatane. Kartu jie augina vyriausiąjį sūnų Jamesą (17)  ir dvynukes Mariona ir Tabitha (10).

Kaip tik tais metais, kai jie ištekėjo, Sarah gavo kultinį Carrie Bradshaw vaidmenį seriale „Seksas ir miestas“. Po metų pirmoji serija pasirodė eteryje, o 2004-aisiais – paskutinė. 

Sarah Jessica Parker ir Matthew Broderickas su vaikais/„SCANPIX“ nuotr.
Sarah Jessica Parker ir Matthew Broderickas su vaikais/„SCANPIX“ nuotr.

Tiesa, dar prieš pasaulinę pandemiją aktorė į filmavimus sugrįžo kartu su vyru Matthew ir suvaidino Neilo Simono režisuotoje pjesėje „Plaza Suite“.

„Tai pirmas kartas, kai po vedybų vaidiname drauge. Net 23-ejus metus laikėmės nerašytos taisyklės kartu nedirbti. Įdomiausia tai, kad anksčiau niekada tiek daug laiko nepraleisdavome kartu, kiek pastaraisiais mėnesiais“, – pasakojo S. J. Parker.

Naujausi straipsniai