Sarah Jessica Parker nekreipia dėmesio, kad Kim Cattrall jos nekenčia: turi savo nuomonę

Sarah Jessica Parker ir Kim Cattrall / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-10-04 20:36
Serialo „Seksas ir miestas“ aktorės Sarah Jessica Parker ir Kim Cattrall – gyvenime tikrai nėra puikios draugės. Moterys ne kartą viešai aiškinosi santykius, o daugiausiai neapykantos iš Kim skriejo į Jessicos pusę. Tuo tarpu Sarah laikosi tvirtai ir iki didžiulių barnių nenusileidžia. Štai neseniai S. J. Parker atsakė vienam gerbėjui, raginančiam jai filmo „Seksas ir miestas“ naujausią dalį statyti be vienos iš pagrindinių jo žvaigždžių.

S. J. Parker jau keletą metų kalba apie naują „Sekso ir miesto“ dalį, tačiau visi darbai stoja dėl to, kad niekaip nepavyksta įtikinti kartu filmuotis Kim Cattrall.

Socialiniuose tinkluose žvaigždė raginama filmą pastatyti be vienos iš pagrindinių aktorių. Tačiau į tokius raginimus visai neseniai Jessica nusprendė tvirtai atšauti: „Nemanau, kad iš viso įmanoma filmą sukurti be jos.“

Viešumoje, tai yra – socialiniuose tinkluose, kadaise kilo incidentas – ne pirmas ir turbūt ne paskutinis dramos veiksmas. Į Kim šeimą pasibeldė bėda – dingo, o vėliau buvo rastas negyvas jos brolis Chrisas, gyvenęs Kanadoje. Aktorė socialiniuose tinkluose prašė pagalbos jo ieškant, o paskui padėkojo sekėjams už pagalbą. Gero žodžio sulaukė ir kolegės iš populiariojo serialo.

Išskyrus Sarah Jessicą Parker, kuri, kaip priimta tokiais atvejais, instagrame pareiškė užuojautą draugei ir jos šeimai. Kim netikėtai šiurkščiai atkirto nenorinti nei jos meilės, nei paramos tokiu sunkiu metu, išvadino veidmaine, pareiškė, kad Sarah visada buvo žiauri būtybė, ir pareikalavo liautis išnaudojus Cattrallų tragediją geros mergaitės įvaizdžiui palaikyti.

„Noriu aiškiai pasakyti – jei dar nesupratai: nesi mano šeima. Nesi mano draugė“, – Kim atvirai liejo tokiomis aplinkybėmis ne itin deramas emocijas.

Žinoma, Holivude draugiškos šypsenos neretai pridengia iššieptus dantis ar anaiptol ne draugiškus interesus, tačiau jei nesigilintume į tokius senus laikus, kai damos buvo visai jaunos ir filmavosi originaliame seriale, kuris buvo rodomas 1998–2004 metais, pamatytume, kad dar prieš dešimtmetį Sarah Jessica ir Kim demonstravo lojalumą viena kitai ir apskritai bandė neigti, jog filmavimo aikštelėje būta kokių rimtesnių nesklandumų, nei visiems kyla kasdieniame darbe. Juk serialui pasibaigus pagrindinių aktorių ketvertas (Kim, Sarah Jessica, Cynthia Nixon ir Kristin Davis) įstengė nusifilmuoti dar dviejuose to paties pavadinimo filmuose apie pagyvenusių merginų nuotykius Niujorke ir Jungtiniuose Arabų Emyratuose.

Paskui Cattrall skundėsi, kad „Sekso ir miesto“ gerbėjai, pasirengę žiūrėti ir klimaksinę juostos versiją, ėmė ją persekioti – pasipylė neigiami komentarai, esą ji serga žvaigždžių liga ir reikalauja neįmanomo. Ir apskritai dėl visko kaltos niekuomet jos nemėgusios kitos „Sekso ir miesto“ komandos narės, ypač Sarah Jessica Parker.

Visą rudenį damos lakstė po pokalbių šou ir aiškinosi, kuri blogesnė. Kim ištraukė seną kortą ir papasakojo apie nedraugiškus santykius serialo filmavimo aikštelėje: sakė, kad jos keturios nebuvo bičiulės – tik kolegės, nors anksčiau pati kalbėjo kitaip ir piktinosi gandais apie nesutarimus. Dar tikino nieko nereikalavusi nei iš Sarah Jessicos, nei iš studijos, tiesiog nebenorėjo grįžti prie seno darbo, kuris iš komedijos virto farsu.

Apskritai kalbama, jog priežasčių susipykti buvo daug, – per ilgus serialo filmavimo metus tarp Kim ir Sarah Jessicos neva kilo ne vienas konfliktas dėl statuso, pinigų ar net to, kiek nuogo kūno rodyti prieš kameras. Esą Parker buvo išsikovojusi, kad filmuodamasi daugiausia galėtų išsirengti iki liemenėlės, o Cattrall buvo verčiama rodytis nuoga „bet kokia pasitaikiusia proga“.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai