Sarah Brightman Kaune pristatė savo naujausią programą

Sarah Brightman koncertas Kauno „Žalgirio“ arenoje/Teodoro Bili8nas/ „ŽMONĖS Foto“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-11-04 21:14
Lapkričio 4 d. Kauno „Žalgirio” arenoje savo įspūdingą šou surengė viena populiariausių pasaulyje dainininkių – Sarah Brightman. Koncertas Kaune buvo įtrauktas į žavingos scenos divos pasaulinį turnė „Hymn: Sarah Brightman In Concert“

„Hymn: Sarah Brightman In Concert“ gastrolių metu dainininkę lydi itin didelė techninio ir aptarnaujančio personalo komanda, kuri rūpinasi scenografija, garso bei apšvietimo įranga, gabenama vilkikais viso turnė metu. Kiekvienas S. Brightman koncertas yra labai teatralizuotas ir ištobulintas iki pačių smulkiausių detalių, tad ir šį sykį Kauno publikos laukė naujas, nepakartojamas ir magiškas reginys.

Sarah Brightman koncertas Kauno „Žalgirio“ arenoje/Teodoro Bili8nas/ „ŽMONĖS Foto“ nuotr.
Sarah Brightman koncertas Kauno „Žalgirio“ arenoje/Teodoro Bili8nas/ „ŽMONĖS Foto“ nuotr.

Sarah Brightman pasaulyje žinoma kaip trijų oktavų vokalinio diapazono savininkė ir kaip novatoriško klasikinio crossover žanro kūrėja (klasikinės ir šiuolaikinės populiariosios muzikos sintezė). Per visą dainininkės karjerą pasaulyje parduota daugiau kaip 30 mln. jos įrašų kopijų. Ji – vienintelė artistė, kurios vardas vienu metu karaliavo 1-oje „Billboard“ grojaraščių vietoje kaip klasikinės, taip ir šokių muzikos topuose. S. Brightman pelnė daugiau kaip 180 auksinių ir platininių apdovanojimų daugiau kaip 40 šalių. Reikšmingiausias vaidmuo jos karjeroje – neabejotinai A. L. Webberio miuzikle „Operos fantomas“, kurio parduotų garso takelių kopijų skaičius viršija 40 mln. Jau minėtas duetas su Andrea Bocelli – „Time To Say Goodbye“ – tapo tarptautiniu triumfu, šio kūrinio įrašų taip pat parduota daugiau kaip 12 mln. kopijų. „Eden”, „La Luna”, „Harem” ir „Symphony” - visi šie albumai pataikė į pačią „Billboard” viršūnę, o kiekvieną albumą lydėjo didelės pasaulinės gastrolės.

Be to, S. Brightman yra prestižinių renginių viešnia – ji dalyvavo princesės Dianos atminimo koncerte (2007), Olimpinėse žaidynėse Barselonoje (1992) bei Pekine (2008) ir daugelyje kitų.

Naujausi straipsniai