Viktoras Diawara pristato dainą „Ma“: skiria trims svarbiausioms mamoms

Viktoras Diawara ir Saulius Baradinskas / Pauliaus Butkaus nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-10-14 13:00
„Sapiens Music“ kviečia klausytojus pasinerti į atradimų jūrą. Viktoro Diawaros įkurtas „Afrodelic“ debiutuoja su daina „Ma“. „Tai kūrinys iš būsimo albumo, kuriame mano tėčio parašytos eilės virto muzika“, – Žmonės.lt sako Vee.

„Afrodelic“ projektas – Viktoro Diawaros žvilgsnis į savo šaknis. Jo dainose skamba prieš trejus mirusio Vee tėvo – žinomo Malio rašytojo ir poeto Gaoussou Diawaros tekstai. 

„Šiandien pristatomą dainą gal tik porą kartų atlikau gyvai, ji praktiškai dar niekur neskambėjo, jokiu pavidalu nekeliavo po Lietuvą. Planuoju kūriniu papuošti būsimą „Afrodelic“ albumą, kuris gerbėjus pasieks netrukus“, – pasakoja Viktoras Diawara.

Viktoras Diawara / Pauliaus Butkaus nuotr.
Viktoras Diawara / Pauliaus Butkaus nuotr.

Daina „Ma“ – apie mamą. Tiesa, Viktoras kalba ne tik apie vieną mums artimiausių žmonių, bet ir apie platesnę šio žodžio prasmę. „Vaizdo klipe užrašau žinutę, kurioje kalbu apie mamą, mamą Afriką ir mamą žemę. Šios temos – be galo svarbios. Juk sakoma, kad iš Afrikos radosi pirmieji žmonės, na, o motina žemė...ji visuomet mus globoja. Norėčiau, kad ja vieningai rūpintumėmės“, – kalba Vee. 

Viktoras Diawara / Pauliaus Butkaus nuotr.
Viktoras Diawara / Pauliaus Butkaus nuotr.

Dirbti su režisieriumi Sauliumi Baradinsku ir „Sapiens Music“ komanda senam scenos vilkui buvo didžiulis malonumas. „Šiek tiek keistoka eiti vokalisto keliu, nes anksčiau save pozicionuodavau kaip kūrėją, muzikantą, bet pasirinkau eiti šia kryptimi ir „Afrodelic“ atiduodu širdį, negailiu laiko. Ši patirtis man buvo be galo maloni. Viską nufilmavome iš antro dublio, pirmąjį kartą patikrinome, ar techniškai viskas tvarkoje ir tuomet gimė galutinis rezultatas, kuriuo dalijuosi su gerbėjais.“

„Afrodelic“ – „Ma“:

Fotogalerija:

Naujausi straipsniai