„Sapiens Music“ projekte įsiamžinusi Rūta Loop: „Ši daina man – it mantra“

Rūta Loop / Pauliaus Butkaus nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-05-21 12:32
Tęstiniame muzikos projekte „Sapiens Music“ šį kartą prieš kameras savo sielą apnuoginti režisieriaus Sauliaus Baradinsko buvo pakviesta Rūta Loop. Atlikėja pristatė saviizoliacijos metu gimusią dainą „Tu Ne Viena“.

„Kūrinys išleistas kiek anksčiau. Daina gimė man būnant 41 dieną saviizoliacijoje. Tuo metu buvo tokios taisyklės, kad negavęs antro neigiamo Covid-19 testo, negali palikti namų. Ilgą laiką praleidau viena, todėl ši daina man tapo savotiška mantra. Vis kartojau sau, kad esu ne viena.

Rūta Loop / Pauliaus Butkaus nuotr.
Rūta Loop / Pauliaus Butkaus nuotr.

Išleisdama šią dainą norėjau užverti duris į praėjusį etapą, ji pripildyta pačių nuoširdžiausių emocijų.

Su daina raginau bei raginu ir kitus nesijausti vienišiems. Kalbu ne tik apie tuos, kurie serga ar sirgo, bet ir tuos, kurie jaučiasi nesuprasti“, – apie „Sapiens Music“ projekte pristatomą kūrinį pasakoja Rūta Loop.

Būtent ši dainos versija – akustinė. Ji, anot Rūtos, pati nuogiausia ir arčiausiai originalo.

 

Rūta Loop / Pauliaus Butkaus nuotr.
Rūta Loop / Pauliaus Butkaus nuotr.

„Iš pradžių taip atsiverti prieš kameras nebuvo itin paprasta, tačiau komanda sušildė, padrąsino ir privertė atsipalaiduoti.“

Savo žinute, kurią perduoda video gale, Rūta primena, kad mums patiems savęs pakanka. 

„Manęs pakanka ir nereikia perdegti. Esu linkusi save kritikuoti ir galvoti, kad dar ne viską padariau, todėl ir norisi ne tik sau, bet ir visiems pakartoti, kad kiek tavęs yra – tiek ir pakanka. Galima tobulėti, bet nereikia perdegti“, – kalba Rūta.

 

Rūta Loop / Pauliaus Butkaus nuotr.
Rūta Loop / Pauliaus Butkaus nuotr.

Atlikėja sako, kad šįkart video jai pavyko nusifilmuoti labai greitai, tačiau ne iš pirmo dublio.

„Tikriausiai daugiau kalbėjomės, nei filmavome. Tas žmogaus sušildymas prieš tokią patirtį – svarbiausias. Tai padeda viską tau atlikti natūraliau bei atsipalaiduoti. Pirmo dublio metu taip jaudinausi, kad net supainiojau dainos žodžius. Taigi, pavyko ne iš karto, tačiau be galo dėkoju Sauliui Baradinskui ir komandai už galutinį rezultatą. Jie nuostabūs.“

Rūta Loop – „Tu Ne Viena“:

Naujausi straipsniai