Santykių ekspertas Eidminas Zaksas siūlo 19 pasimatymo idėjų

Pora / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-02-25 21:14
Suvilioti moterį galima per septynias valandas. Jei nenorite, kad šis terminas taptų kelis kartus ilgesnis ar net neįveikiamas, atidžiai suplanuokite kiekvieną pasimatymą. Jeigu merginos beveik nepažįstate, veskitės ją ten, kur aplinka būtų palanki potraukiui kurti. Jeigu moteris jums jaučia trauką, su jumis jai komfortiška, veskitės ten, kur galėtumėte stiprinti fizinį kontaktą. Nuo pasimatymo vietos priklauso moters sugundymo galimybės.

Kelyje link suviliojimo, kai reikia nebevilioti, o pradėti kurti santykius, su mergina dažniausiai tenka susitikti tris keturis kartus. Taigi pakalbėkime apie tai, kam skirtas kiekvienas susitikimas ir koks jis turi būti.

Pirmas etapas – traukos kūrimas. Šiame etape svarbiausia yra puikios sąlygos bendravimui. Pirmo pasimatymo metu turite pasirodyti įdomus, šmaikštus, linksmas. Jeigu per šį susitikimą nusivesite moterį į kiną, galbūt ji pajus trauką Džordžui Klūniui, bet tik ne jums. Pirmasis pasimatymas turi vykti tokioje vietoje, kur galima laisvai bendrauti. Štai tinkamos idėjos:

 1. Muziejus, paroda, planetariumas, sendaikčių turgus, botanikos ar zoologijos sodas. Šios pasimatymų vietos nuostabios dėl to, kad sudaro puikią galimybę netrukdomiems bendrauti, o kai nebeturite apie ką šnekėti, galite pakomentuoti begalę aplinkinių objektų. Nepamirškite į viską žiūrėti pro juoko prizmę.
 2. Pasivaikščiojimas parke. Gamta ir geras oras visiems kelia puikias emocijas.
 3. Atrakcionų parkas. Muzika ir gausybė šviesų sukurs puikią nuotaiką.  Kamuoliuku numuškite ant stendo sudėtas skardines ir paduokite merginai ne ką mažesnę antį už tą, kurią prieš tūkstančius metų sumedžiojo jūsų protėviai.
Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

Antras etapas – komforto kūrimas. Po to, kai grįžusi namo mergina visą naktį praleido galvodama, „kas jis per vienas“, turite parodyti, kad esate vyras, turintis tikslų, mokantis apsaugoti ir norintis mylėti. Per pirmą susitikimą moteris nuolat juokėsi ir buvo apstulbinta jūsų nenuspėjamumo, o per antrą pasimatymą ji turi šypsotis ir suvokti, jog esate tas, kuris iš tiesų ją supranta ir vertina tokius pat dalykus. Antro pasimatymo tikslas – užmegzti stiprų tarpusavio ryšį. Kai kurios šio pasimatymo idėjos tinka ir pirmam susitikimui.

 1. Gražiausios miesto vietos. Pagalvokite, kur jūsų mieste yra pačios gražiausios vietos. Paklauskite draugų, galbūt jie ką nors pasiūlys. Šauni vieta pasimatymui gali būti koks nors suoliukas prie ežero ar tiesiog jaukus kiemelis. Puikių neatrastų vietų slepia kiekvienas miestas.
 2. Apsilankymas egzotiškame restorane. Visiems labai patinka valgyti, o jeigu jums egzotiškas maistas – naujiena, bus dar šauniau.
 3. Pasivažinėjimas dviračiais. Pagrindinis šio užsiėmimo privalumas – nuolat besikeičiančios vietos. Kuo daugiau su mergina jų aplankysite, tuo labiau atrodys, kad esate seniai pažįstami.
 4. Vaikystės vietų aplankymas. Pasidomėkite, kur jūsų draugė mokėsi, kur gyveno ir į kokį darželį ėjo. Prisiminkite svarbiausias savo paties vaikystės vietas ir suplanuokite ekskursiją. Svarbiausia šio pasimatymo dalis – pasipasakoti vienas kitam kuo daugiau istorijų apie save.
 5. Aklas pasivaikščiojimas. Nueikite į aplinką, kurioje yra daug kliūčių, užriškite merginai akis, ir tegul ji vaikšto pasikliaudama vien jūsų nurodymais. Po šio pasimatymo mergina pradės kur kas labiau jumis pasitikėti.
 6. Savanorystė. Pasidomėkite organizacijomis, kur galite savanoriškai padirbėti. Pasitarnausite visuomenei ir tapsite artimesni.
Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

Trečias etapas – fizinis suartėjimas. Jūs žavitės vienas kitu ir žinote, jog norite būti kartu. Liko priešpaskutinis etapas – pasirengimas seksui. Šio susitikimo tikslas – turėti palankias sąlygas prisilietimams ir bučiniams. Štai kelios idėjos:

 1. Čiuožinėjimas nuo kalniuko arba sniego senio lipdymas. Pasiimkite rogutes arba „pašikniukus“, pieniško šokolado ir termosą karšto vyno. Voliojimasis sniege – idealios sąlygos bučiniams. Tai ypač smagus pasimatymas!
 2. Aitvaro skraidinimas. Nusipirkite arba išsinuomokite jėgos aitvarą ir kartu jį paskraidinkite. Būsite priversti vienas prie kito liestis, be to, moterims labai patinka, kai vyrai ko nors jas išmoko.
 3. Biliardas. Gana banalu, tačiau tai labai tinkama vieta prisilietimams.
 4. Piknikas gamtoje. Pasigaminkite užkandžių ir nuvykite į gamtą paiškylauti. Pavalgę atsigulkite ant žolės ir...
 5. Gamtos tvarkymas. Jeigu propaguojate ekologišką gyvenimo būdą, sutvarkykite jums patinkančią miško proskyną.
 6. Pasivaikščiojimas tekant saulei. Retas vyras pakviečia moterį į pasimatymą dar prieš patekant saulei. Jeigu moteris dėl jūsų taip anksti atsikėlė, tai būkite tikras: ji jūsų nori.

Ketvirtas etapas – seksas. Jeigu sėkmingai perėjote visus tris etapus, beliko formalumas. Patekite į aplinką, kurioje galėtumėte mylėtis. Moteris turi jaustis patogiai ir saugiai. Merginos negali varžyti jokie laiko apribojimai. Ji nori žinoti, jog po sekso galės bent kelias valandas praleisti jūsų glėbyje. Todėl geriausia, kad ši aplinka būtų vieno iš jūsų namai. Kai kviesite merginą į šį pasimatymą, ji greičiausiai supras, koks desertas laukia pabaigoje. Tai nėra blogai. Svarbiausia, kad moteris turėtų pretekstą nesijausti išnaudojama. Ketvirto pasimatymo metu jūs abu suprantate, kad galutinė susitikimo stotelė yra seksas, bet apsimetate, kad susitikote valgyti šokoladinių ledų. Štai meilės nakties idėjos:

 1. Kokteilių gaminimas. Surenkite pasisėdėjimą savo namuose. Pasigaminkite mėgstamiausių kokteilių ir išbandykite dar neragautus. Pasirūpinkite jaukia aplinka. Tik nepersistenkite. Turite jaustis maloniai ir komfortiškai. Nesukurkite per didelės įtampos.
 2. Maisto gaminimas. Kartu paruoškite kokį nors sudėtingą patiekalą. Nepamirškite deserto. Moterys mėgsta valgį gaminančius vyrus, na, o mes, vyrai, mėgstame valgį.
 3. Viešbutis. Kelioms dienoms išvykite į kokį nors kurortinį miestą. Naktis viešbutyje taps nuostabiausia šios išvykos dalimi. Prieš romantiškąją dalį išprovokuokite pagalvių mūšį. Jokiu būdu nekvieskite merginos į savo miesto viešbutį. Neverskite jos jaustis moterimi už pinigus.
 4. Kelių dienų žygis baidarėmis. Išvyka į gamtą kelioms dienoms sustiprins tarpusavio ryšį ir privers kartu pabūti palapinėje.

Keturi pasimatymai nėra etalonas, kurio privalote laikytis. Svarbiausia paeiliui įveikti tris etapus:

 • sužadinti trauką;
 • užtikrinti komfortą;
 • sugundyti.

Jei kartu praleisite septynias valandas, visa tai galite padaryti ir per vieną susitikimą.

Nesvarbu kur, kada ir su kuo einate susitikti. Svarbiausia taisyklė, kurios nevalia laužyti yra ta, kad per pasimatymą turite jaustis puikiai. Kai sprendžiate, kur nusivesti merginą, nereikia galvoti, kur jai patiktų nueiti. Visų pirma paklausk savęs, ką jums patiktų nuveikti. Kai jausitės linksmas ir atsipalaidavęs, lygiai taip pat jausis ir šalia jūsų esanti mergina. Eikite ten, kur norite eiti, ir darykite tai, ką norite daryti.

Eidminas Zaksas – pažinčių agentūros „Baltas Zebras“ vadovas, knygos „Suviliok Moterį“ autorius 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai