Šantažu kaltinamas buvęs Džordanos Butkutės sugyventinis Sergejus Gorbonosas: „Mano advokatas labai geras. Jis viską sutvarko“

Sergejus Gorbonosas / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Šarūnas Bulota
Publikuota: 2013-08-28 12:56
Buvusios širdies draugės Džordanos Butkutės-Strasevičienės turto prievartavimu kaltinamas Sergejus Gorbonosas tikisi būti išteisintas. Dainininkės vadybininku dirbęs vyras prisipažįsta žinantis daug „juodų“ jos gyvenimo akimirkų, tačiau jų niekada nesiruošė paviešinti, už jų neatskleidimą niekada neprašęs pinigų iš Džordanos, kaip ji teigianti teismui.

Trečiadienį Kauno apylinkės teisme buvusi pora pirmą kartą susitiko akis į akį. Iki tol abu vengė pasirodyti teisme. Po uždaro posėdžio Dž.Butkutė-Strasevičienė greitai paliko salę nepanorusi nieko komentuoti, o S.Gorbonosas sutiko atsakyti į kelis žurnalistų klausimus.

Kas buvo svarstoma šiame posėdyje?

Apklausė visus. Rugsėjį bus nuosprendis.

Ar tikitės sau palankaus teismo sprendimo?

Aš savo kaltės nepripažinau. Yra daug niuansų, kai kurie ir mano naudai. Mano advokatas labai geras, tikras profesionalas. Jis viską sutvarko.

Ką galite pasakyti apie Džordaną ir jos kaltinimus?

Apie Džordaną iš vis nieko nenoriu sakyti, nes vėl apkaltins, jeigu ką nors pasakysiu. Nustebino jos parodymai, nekorektiškas elgesys netgi teisme.

Kažką negražaus išgirdote savo atžvilgiu?

Taip. Ir labai daug.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai