„Santa Barbaros“ superpora Kruzas ir Iden: ką jie veikia šiandien?

„Santa Barbaros“ aktoriai Marcy Walker ir A. Martinezas / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-10-04 23:09
Kultinė amerikiečių muilo opera „Santa Barbara“ dar ir dabar neišsitrynė jos gerbėjams iš atminties. O kaip šiandien atrodo ir ką veikia serialo superpora Kruzas ir Iden, tiksliau – juos vaidinę aktoriai Marcy Walker (54 m.) ir A. Martinezas (68 m.)?

Abu šie aktoriai nepamirštamus herojus vaidino nuo pat serialo pradžios 1984-aisiais. Tiesa, Kruzo personažas pasirodė mėnesiu anksčiau nei Iden. Žiūrovų itin mylėtą porą jie vaidino septynerius metus, iki Marcy Walker nusprendė pasitraukti iš serialo. A. Martinezas dar vaidino „Santa Barbaroje“ metus, tačiau galiausiai ir jo personažas, taip ir neatsigavęs po skyrybų su žmona, „išvyko iš miesto“.

Pasitraukusi iš „Santa Barbaros“ Marcy Walker kitoje amerikiečių muilo operoje „Guiding Light“ įkūnijo specialiai jai sukurtą vaidmenį, tačiau žiūrovų jis pernelyg nesužavėjo. Tada 1995-aisiais ji sugrįžo į kitą muilo operą „Visi mano vaikai“ („All My Children“), kuo buvo labai patenkinti jos gerbėjai – Marcy Walker būtent šiame seriale ir debiutavo kaip aktorė, o iš jo pasitraukė dėl „Santa Barbaros“. Šiame seriale ji vaidino devynerius metus ir su žiūrovais atsisveikino 2004-aisiais – tai buvo ir jos, kaip aktorės kelio, pabaiga.

Ilgainiui Marcy Walker tapo labai religinga ir galiausiai nutarė atsidėti Dievui ir tikėjimui – iš aktorės ji tapo pastore. Ji iki šiol dirba Hantersvilio miesto parapijoje Šiaurės Karolinoje, daugiausia ji dirba su jaunimu ir vaikais. Pasitraukusi iš viešojo gyvenimo Marcy Walker dabar prisistato savo penktojo vyro Dougo Smitho (pora susituokė 1999 metais) pavarde.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Net penkis kartus tekėjusi Marcy Walker susilaukė tik vieno vaiko – sūnaus Tayloro. Jo tėvas – trečiasis aktorės vyras Stephanas Collinsas. Jų santuoka gyvavo vos metus ir iširo 1991-aisiais.

Na o buvęs Marcy Walker kolega „Santa Barbaroje“ A. Martinezas gali vadintis tikra amerikietiškų muilo operų legenda. Jis buvo garsus dar prieš „Santa Barbarą“, o ir po jos jam netrūko ryškių vaidmenų populiariuose JAV serialuose. Aktorius vaidina iki pat šiolei ir jo karjeros stažas – jau 48 metai!

Gali būti, kad A. Martinezą ir buvusią jo kolegę iš „Santa Barbaros“ Robin Wright (ji vaidino Iden seserį Keli) ir vėl bus galima išvysti vaidinančius kartu, tik jau visai kito kalibro seriale – „Kortų namelyje“. Ši informacija kol kas nepatvirtinta, tačiau kalbama, kad būtent A. Martinezas naujame sezone vaidins Robin Wright herojės meilužį Raulį.

Tikrasis Kalifornijoje gimusio aktoriaus vardas – Adolfo Larrue Martinezas trečiasis, tačiau kad atskirtų jį nuo tėvo ir senelio, šeimos nariai jį dažniausiai vadindavo tik „A“, „mažuoju Adolfo“ ar „mažuoju A“. Ilgainiui „A“ pravardė jam taip prilipo, kad ir pradėjęs vaidinti jis prisistatė būtent taip, o ne visu savo vardu.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Tačiau tradicijos sūnui duoti Adolfo vardą aktorius savo šeimoje nepratęsė – jis su antrąja žmona (pirmoji jo santuoka su aktore Mare Winningham netempė nė metų) Leslie Bryans sūnų pavadino ne Adolfu ketvirtuoju, o Dakota. Jau 34 metus santuokoje gyvenanti pora taip pat turi dvi dukras – Devon ir Ren.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai