Sandros Šernės ir Ievos Grybauskienės suknelių pristatymas subūrė pavasariškai nusiteikusias garsias moteris

Naujos Sandros Šernės ir Ievos Grybauskienės suknelių kolekcijos pristatymas / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-03-28 20:21
Kovo 28-ąją moteriško drabužių ženklo „Female“ įkūrėjos ir jo atstovės Lietuvoje Sandra Šernė su kolege Ieva Grybauskiene pristatė naujausią suknelių kolekciją.

Gėlėmis puoštu podiumu žengė žinomų krepšininkų žmonos: Vilma Javtokienė, Gintarė Songailė, Tatjana Lavrinovič, Ugnė Katelynienė.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Prieš renginį S. Šernė atviravo, jog šie suknelių modeliai, visoms juos įsigyti norinčioms moterims, bus prieinami jau nuo balandžio mėnesio. Jų kaina prasidės nuo 120 eurų. Išskyrus, kaip apibūdino pati Sandra, tamsios pudros spalvos suknelę, kurią dėvėjo Vilma Javtokienė. Ši suknelė keliaus į klientės namus. Ji buvo siūta specialiai pagal užsakymą ir vėliau nebus parduodama.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Kolekcijos mūza ir pagrindiniu veidu tapo krepšininko Roberto Javtoko žmona Vilma Javtokienė. „Vilma – santūri, moteriška, elegantiška asmenybė. Būtent tokioms moterims mes kuriame drabužius“, – Žmonės.lt pasakojo S. Šernė.

Pasveikinti Ievos Grybauskienės ir Sandros Šernės atvyko visas garsių gražuolių būrys. Damos šį vakarą atrodė spalvingai, pavasariškai ir gaiviai. Jų vyrai taip pat nepraleido progos pasidomėti naujausiomis mados tendencijomis.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai