Sandra Žutautienė, Rima Petrauskytė ir Kristina Navickaitė tapo „bliss by Violeta“ modeliais

Justina Jančiauskaitė, Sandra Žutautienė, Kristina Navickaitė-Tina, Rima Petrauskytė-Malašičevė, Rovena Žiogė, Remigijus Žiogas ir Gabija Sruogiūtė / Gedimino Saso nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-11-06 13:28
Elegancija, prabanga ir išskirtiniais siluetais moteris džiuginantys lietuviško prekės ženklo „bliss by Violeta“ drabužiai atkeliavo ir į uostamiestį. Ta proga ketvirtadienį žinomos klaipėdietės trumpam tapo naujos, rudeniui ir žiemai skirtos kolekcijos modeliais.

Podiumu žengė grupės „Mango“ merginos Rima Petrauskytė-Malašičevė, Gabija Sruogiūtė, Justina Jančiauskaitė. Madas taip pat demonstravo choreografė, šokių grupės „TinaDance“ įkūrėja ir vadovė Kristina Navickaitė-Tina, styginių kvarteto „Musica Libera“ narė Rovena Žiogė, laidos „TV pagalba“ žurnalistė Sandra Žutautienė.

Šaltojo sezono makiažo tendencijas vakaro metu pristatė makiažo studija „Lili Make Up“.

Gedimino Saso nuotr.
Gedimino Saso nuotr.

Moterys atviravo, kad funkcionalius dizainerės Violetos Sūdžiuvienės drabužius mielai rinktųsi ir kasdienai, ir vakarui.

Klaipėdietės įvertino subtilią naujos, rudeniui ir žiemai skirtos kolekcijos spalvų gamą, stilingą, nenuobodžią eleganciją ir universalumą, kuris yra vienas iš išskirtinių šio prekės ženklo akcentų. 

Renginio vedėjas Remigijus Žiogas šmaikštavo, kad nuo šiol „bliss by Violeta“ uostamiesčio vyrų piniginėms taps tikru išbandymu. 

Gedimino Saso nuotr.
Gedimino Saso nuotr.
 
Žmonės.lt