Sandra Žutautienė: „Kiek žmonių mane myli, tiek pat ir nekenčia“

Rūta Filejeva, Gerda Stiklickienė ir Sandra Žutautienė / Luko Balandžio / 15min nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-12-15 11:07
Laidos „TV pagalba“ žvaigždė Sandra Žutautienė dėl savo nuoširdžių patarimų ir rūpestingumo yra bene vienas mylimiausių televizijos veidų. Moteris kasdien skuba į pagalbą bėdos ištiktoms šeimoms, tačiau pati apie savo asmeninį gyvenimą per daug neatvirauja. Tačiau TV3 kulinarinės laidos „Virtuvės istorijos“ žiūrovams Sandra išduos savo grožio paslaptis, papasakos apie Kalėdų tradicijas šeimoje bei neslėpdama pripažins, kokių neigiamų komentarų tenka išgirsti.

Sandros ir kitos „TV pagalbos“ gelbėtojos Rūtos Lazauskienės televizijos studijoje laukė azartiška kulinarinė kova. Moterys turėjo suremti šaukštus virtuvėje ir įrodyti, kuri iš judviejų gamina skaniau. Bičiulių kulinarinius sugebėjimus vertino mylimas kolega – „TV pagalbos“ vedėjas, fotožurnalistas Egidijus Knispelis.

Abi laidos viešnios virtuvėje sukasi dažnai, tačiau studijoje jaudulio tikrai netrūko. Sandra, kartu su laidos vedėja Ilona Juciūte-Čibirkiene, gamins itališką desertą, o Rūta ant grilio įmantriai kepė lašišos filė kartu su grilio virtuozu Mindaugu Kalvaičiu.

Neseniai susirūpinusi savo kūno linijomis S. Žutautienė atskleidė, kad nuolat pluša sporto klube. „Sportuoju kiekvieną treniruotę su asmeniniu treneriu, labai griežtai, labai daug liepia dirbti“, – savo grožio paslaptimis dalijosi moteris.

„TV pagalbos“ gelbėtoja neslėpė, jog kritikos vis dar sulaukia. „Turbūt tiek pat žmonių mane myli, tiek pat ir nekenčia“, – sakė S. Žutautienė ir papasakojo, kokių komentarų tenka išgirsti į akis.

Kol varžovės suksis virtuvėje prie patiekalų gamybos, „Virtuvės istorijos“ laidos žiūrovus nustebins nauja ir netikėta laidos rubrika „Gurmano simfonija“, kurios metu išskirtiniais kulinariniais šedevrais bei patarimais dalinsis restorano „Floros Simfonija“ profesionalai.

„Virtuvės istorijos“ – šeštadieniais 9 val. per TV3!

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai