Sandra Žutautienė įsivėlė į triukšmingą poros dramą: vyras abejoja, ar vaikas jo

Sandra Žutautienė / Laidos rengėjų nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-01-08 14:13
Žemaitijoje gyvenanti Renata augina keturis vaikus. Netrukus pasaulį išvys ir penktas. Renata ištekėjusi trečią kartą. „Moteris pagalbos prašo dėl Dariaus, vidurinių dviejų vaikučių tėčio. Vyras pripažįsta dukros tėvystę, ją myli, rūpinasi, o štai dėl sūnaus jis abejoja“, – santykių peripetijas pasakoja „TV pagalbos“ narė Sandra Žutautienė.

Vyriausiojo sūnaus Renata neaugina, berniukas gyvena užsienyje su tėvu. Renata atvira – jai labai sunku, nes nė vienas tėvas vaikais pasirūpini nepadeda. „Labiausiai kenčia mano vidurinysis sūnus. Jo tėvas nepripažįsta. Mes susilaukėm dukros, susipykom, išsiskyrėm. Tada aš susituokiau su kitu. O kai susipykau su naujuoju vyru, grįžau pas Darių. Ir tada gimė sūnus. Bet Darius sako, kad vaikas ne jo“, – „TV pagalbos“ komandai skundėsi Renata.

Oficialiai Renatos sūnaus tėvystės Darius nėra pripažinęs. „Jis šaukė, kad yra nevaisingas. Neva, iškart po dukros gimimo. Man tai – gryniausias išsigalvojimas ir atsakomybės vengimas. Aš esu tikra, kad vaikas – jo. Todėl Darius privalo padėti jį išlaikyti“, – sakė Renata.

Finansiškai Darius neprisideda ne tik prie sūnaus, bet ir prie dukros išlaikymo. Oficialiai vyras yra bedarbis, tačiau nelegaliai jis visgi uždarbiauja. Šiuo metu finansinę naštą neša ir visais vaikais rūpinasi naujasis Renatos vyras Paulius.

„Myliu visus vaikus vienodai, nors pats laukiu savo pirmagimio, bet negaliu nepasirūpinti ir kitais žmonos vaikais. Man šeima yra svarbiausia“, – sakė Paulius.

Sandra ir Renata nuvyko pas buvusį moters sutuoktinį į namus. Darius nevyniojo žodžių į vatą. „Jūs pažiūrėkite, kiek ji vaikų turi. Aš ją mušdavau, nes naktimis nepareidavo, su kitais gulėdavo. Tai gal man visus jos vaikus pripažinti?“ – karščiavosi vyras.

Pasak Dariaus, ne nevaisingumas, o nuolatinė buvusios žmonos neištikimybė yra priežastis, kodėl jis nepripažįsta sūnaus tėvystės. „Ji man ne kartą prisipažino, kad ir su tuo miegojo, ir su anuo. Aš tiek kartų jai atleidau. Dukrai buvo aštuoni mėnesiai, kai ji pas kitą pabėgo. Kas patikėtų tokia moterimi?“ – niršo Darius.

Poros akistata labai triukšminga. „Jei galėtų, Darius tikriausiai kelias knygas parašytų apie Renatos nuklydimus. Tačiau tai – praeitis. O svarbiausia, kad galiausiai vyras nusileido ir sutiko, kad būtų atliktas tėvystės testas“, – pasakojo Sandra Žutautienė.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai