Sandra ir Darvydas Šernai įsikėlė į naujus namus: atšventė įkurtuves ir vestuvių metines

Sandra ir Darvydas Šernai atšventė vestuvių metines/Vilmos Deveikytės nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

„Sandra Šernė Studio“ dizainerė Sandra Šernė (31) ir „Vilnius Football Academy“ įkūrėjas, karjerą neseniai baigęs vienas geriausių šalies futbolininkų Darvydas Šernas (35) šiemet nutarė aštuntųjų vestuvių metinių proga surengti šventę ne tik sau, bet ir draugams.

Neseniai pora įsikūrė naujuose namuose, todėl pasitaikė puiki proga sukviesti artimuosius ne tik pamatyti jų šeimos kampelį, bet ir atšvęsti gražią sukaktį.

Svečius Sandra ir Darvydas vaišino šefo Lauryno Bužinsko patiekalais. Į naujus savo namus jie sukvietė per dvidešimt artimiausių bičiulių, kurie iki sutemų svečiavosi dar dažais kvepiančiame name.

Sandra ir Darvydas Šernai atšventė vestuvių metines/Vilmos Deveikytės nuotr.

„Kadangi oficialių įkurtuvių taip ir nebuvo, o per karantiną draugai vieni kitų buvo kaip reikiant išsiilgę, santuokos metinės tapo puikia priežastimi artimiausius pakviesti į nuosavą erdvę ir šitaip atšvęsti net kelias progas. Per aštuonerius metus nė karto nesame žiūrėję savo vestuvių filmo, todėl buvo malonu po tiek laiko visiems kartu prisiminti širdžiai brangias akimirkas“, – žurnalui „Žmonės“ pasakojo pora, auginanti sūnus Darvydą (7) ir Kajų (5).

Žiūrėkite šventės fotogaleriją:

Sandra ir Darvydas Šernai draugų apsuptyje paminėjo 8-ąsias tuoktuvių metines (12 nuotr.)
+6

Sandra ir Darvydas Šernai susituokė 2012 metais, Nidoje. Romantiškose jųdviejų vestuvėse dalyvavo patys artimiausi žmonės.

TAIP PAT SKAITYKITE: Futbolininkas Darvydas Šernas: „Per jokias varžybas taip nesijaudinau, kaip per vestuves!“

Žiūrėkite vestuvių akimirkas:

Futbolininko Darvydo Šerno ir Sandros Šernės vestuvės (4 nuotr.)
Asmeninio albumo nuotr.
+1
Skaitykite daugiau