Sandra Daukšaitė-Petrulėnė dirigavo mados ir grožio vakarui

Sandra Daukšaitė-Petrulėnė / Robertino Valiulio nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-10-19 07:34
Antradienio vakarą Kaune esančioje „Punt Roma“ ispaniškų drabužių parduotuvėje vykusio renginio metu žinomos kaunietės, Vairuojančių moterų asociacijos narės, pristatė naujo sezono kolekciją. Veiklios moterys kolekcijos demonstravimui pačios rinkosi drabužius, labiausiai atitinkančius jų stilių, figūros privalumus.

Mados ir grožio vakarui dirigavo žinoma aktorė Sandra Daukšaitė-Petrulėnė, ketvirtadienį išskrendanti į Los Andželą, kur vyks garsaus armėnų režisieriaus Jivano Avetisyano filmo „Paskutinis gyventojas“ („The Last Inhabitant“) peržiūra. Šiame filme lietuvių aktorė sukūrė pagrindinį vaidmenį.

„Kino renginiui jau išsirinkau juodą suknelę su auksinėmis detalėmis. Sakyčiau, ši suknelė paslaptinga, moteriška, bet kartu ir labai sandriška“, – apie savo pasirinkimą su šypsena kalbėjo Sandra Daukšaitė-Petrulėnė.

Moteris pastebėjo, kad daugelis stilistų jau žino, kad jos stilius savotiškas, „sandriškas“, o tai reiškia – santūrus, elegantiškas.

„Nemėgstu išsiskirti iš minios, vertinu subtilumą“, – po renginio sakė aktorė.

Robertino Valiulio nuotr.
Robertino Valiulio nuotr.

Tuo tarpu naująją „Punt Roma“ kolekciją demonstravusi žinoma kaunietė, prancūzų kalbos specialistė Jolita Kuliešytė neslėpė, mėgstanti išsiskirti iš minios, ypatingai einant į vakarėlius, nevengianti ryškių spalvų, masyvių aksesuarų. Iš naujosios kolekcijos Jolita Kuliešytė pasirinko figūrą išryškinančias kelnes.

Stilizuotų medalių kūrėja Irina My-My sakė, kad jai svarbiausia, jog visi aprangos variantai tarpusavyje derėtų.

„Nesu prisirišusi prie vieno stiliaus. Kartais norisi užsidėti plėšytus džinsus ir sportbačius, o kartais pasirenku elegantišką kostiumėlį“, – sakė aksesuarų kūrėja, kolekcijos demonstravimui pasirinkusi spalvingų gėlių motyvais margintą palaidinę, taip norėdama pratęsti vis labiau tolstančią vasarą.

Vestuvių planuotoja Agnė Martinkėnė neslėpė kartais norinti elegantišką stilių suderinti su grubesniais akcentais, tarkim elegantišką suknelę – su grubokais batais ar aksesuarais. Iš naujos kolekcijos moteris pasirinko universalų drabužį, tinkantį ir darbui, ir vakarėliui – įmantrių raštų ir ornamentų suknelę.

„Esu modistė, bet ne etikečių vergė“, – apie save sakė ketvirtoji renginio dalyvė, menininkė, konkurso „Lietuvos ponia“ dalyvė Rita Kybartienė, kolekcijos demonstravimui pasirinkusi elegantišką skraistę.

Pasirinktus moterų aprangos variantus iš naujosios kolekcijos vertino stilistė Jolita Mackevičiūtė, apibendrinusi, kad Ilgi, žemę šluojantys paltai, didelės dygsniuotos striukės ir trumpi kailinukai – šio sezono madingiausi palydovai.

Vakaro viešnios galėjo susipažinti su „Aroma Home“ namų kvapų ir žvakių ekspozicija bei Negyvosios jūros kosmetika „Ahava“.

„Šiais laikais mums visiems labai trūksta natūralumo, tikrumo, tad renkuosi tik kuo natūralesnę kosmetiką, praturtintą gamtos stebuklais“, – sakė aktorė Sandra Daukšaitė-Petrulėnė, neslepianti, kad namuose ir agurkų kaukes išbandanti, ir neseniai ledukų terapiją atradusi.​

Robertino Valiulio nuotr.
Robertino Valiulio nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai